Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

jana7177

Povodne som mala ciel 67 kg,tolko som mala pred tehotenstvom(vtedy som pribrala 30 kg)ale ked pojde dole viac,budem len rada.:)Aj ja chcem potom prejst na udrzovacku,uz som trosku studovala knihu a vyzera to celkom fajn.

siwonka

super..a kolko chces dat este?:))..

vahu a miery napíšem az zajtra rano :).. a o tyzden budem pokračovať znova :)

jana7177

Siwonka mam vysku 174cm,na zaciatku som mala 80,4kg,dnes mam 72,7kg.
Ty uz vlastne koncis a ten vodny den dobojujes.Gratulujem.:)Kolko si zhodila?

Helus

Janina22 najprv som nechapala,co mas s olovom.ale precitala som receptik a pod nim,co som pisala,a rozrehotala som sa,nastastie som sama doma,to je novou klavesou,a treba mi uz navstivit ocneho,pismenka mi nejako lietaju.Ale receptik vyzera uzasne,hned pozajtra vyskusam,kukuricu mam doma Bonduell,ta je dobra,ja nejedavam kukuricku,jedine ked do nejakeho masa cinskeho,ale uz teraz sa mi recept paci.Diky za inspiraciu.

siwonka

wow :) tak to je čo povedať vyše 7kg..gratulujem..
kolko si mala na začiatku?:)

ja denska fičím ten posledny vodny den :) a uz som hladna tak sa tu nalievam vodou, aby som to zahnala troška :))

jana7177

Dobre ranko,ja mam momentalne za sebou vazenie a meranie,kedze vcera mal byt vodny den,ale nahradila som ho ovocnym.Vaha mi ukazala ubytok -7.7kg.:)Na zaciatku som nemyslela,ze to bube az tolko,predpokladam vsak,ze potom to pojde pomalsie.Tak drzim vam ostatnym palce a prajem pekny den.:)

janina_22

Helus, akurát som to dopapala...je to úplne jednoduchá príprava a veľmi chutné...:) tak najprv si urobím ryžu klasicky: lyžička oliv.oleja a jemne popražím hrnček guľatej ryže (aby som mala aj na večer)...zalejem vodou (2x ten istý hrnček) a trošku osolím morskou soľou....varím ju 20 minút...potom si to len dám na tanier a k tomu si dám kukuricu z konzervy (tak, aby mi ostalo aj trošku na večer) a k tomu ešte tie olivy a premiešam...:) mne to veľmi chutí...a moja rada, kúp kvalitnú kukuricu, fajnú sladučkú :) fakt je to potom veľmi chutné

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk