Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Tak to su velke slova chvaly na tu pizzu,az som na nu dostala chut:)
Tak to je super,ze konecne sa plancu rifle,konecne budes spokojna ze aj centimetre isli dole,vsak?!Som na teba hrda!
Fiha,tak ty si nebola este v Prahe?Ja som tam bola prvy krat na sluzobnej ceste,potom sa nam tam prestahoval kamarat,tak sme ho uz raz boli pozriet a teraz ideme druhy krat.Zatial sa netesim,lebo potom sa vzdy nieco pokasle.Ale Praha je nadherne mesto.Tolko historie pokope,to je fakt sila prechadzat sa takymi ulickami. Chceli by sme ist tam aj do ZOO,vraj je tam obrovska a super,tak som zvedava.POtom si vymenime dojmy,ked vy idete tiez do ZOO. Ta Lesna,to je niekde blizko hranic?
Mas pravdu,ze este vela mame pred sebou,takze par gramov co by sme nahodou pribrali isto dame dole uplne v pohode.
Hm,ja budem za dva dni uz presne v polovici,sranda ako to ubehlo.
Nuz az take svihnutie prutika to nie je,chce to trosku odopierania,ale viem ako si to myslela:)))
Ja som sa dnes moc neozyvala,lebo som mala dovolenku,takze som bola v meste na obede a potom som sla MaxBusom do Maxu-bola som jediny cestujuci:)V Maxe nic nemali,sice nejake zlavy v NewYorkeri uz su, ale bunda co sa mi pacila bola uz len 36ka,co som sice obliekla ale rukavy boli trosku kratsie:)tak som si dala aspon kavu a sla domov:)

kubalka

Inak som strašne rada, že si zas tu:)) Už som myslela, že sa nebude dať s kým pokecať:) Celý deň tak prázdno a tak ticho:((

kubalka

Zunicka, naozaj je to výborná pizza, jedna z najlepších, aké som kedy jedla:))
Ja som dnes na 37.dni.
Inak ja som si až dnes všimla, že mi tak riadne padajú rifle, pretože doteraz boli trošku voľnejšie, ale stále trocha úzke. A dnes mi len tak plantali okolo nôh aj zadku:))))

Závidím ti tú Prahu:)) Je to môj sen, ešte nikdy som tam nebola. Neboj, keď cez víkend porušíš, váha možno trošku stúpne, ale cm sa nepohnú a behom pár dní sa dostaneš zas na pôvodnú. Ja som tiež mala minulý víkend taký bláznivý, však vieš, chata a "vodný deň", váha mi stúpla o nejakých 400 g a tie sú po týždni už dávno fuč, a aj niečo navyše:)) Takže ochutnaj všetko,č o sa bude dať:))

My sa chystáme buď cez víkend alebo v pondelok do ZOO Lešná, je to v čechách a pôjdeme asi s bratom a jeho rodinou, takže pravdepodobne tiež sa mi nebude dať dodržiavať stravovanie, keď budeme celý deň mimo domu, ale to mi absolútne nevadí. Mám pred sebou ešte viac než polovicu a už chcem zhodiť len necelé 4 kg.

Je to fakt úžasné, ako to z nás opadáva, tie kilečká, ktoré sme si nahonobili za pár rokov a teraz idú dole ako švihnutím čarovného prútika:)))

zunicka

kubalka,tak ked ju chvalis,tak to ju musime ist niekedy vyskusat.
Tak to je uzasne, 6,3kg je fantasticky vykon a to si niekde na 39.dni alebo tak,ze?
No v podstate uz som spokojna,ked som si dnes pozerala stare fotky,tak jedny nohavice mi boli v 2006 obtiahnute a dnes ked som ich vyhrabala v skrini,zistila som ze aj tie su mi uz volne.Ked to vezmem z tohoto pohladu,tak zhodit za mesiac to,co som za viac ako tri roky postupne naberala,je vlastne super:)
To ze mi vaha stoji mi vlastne uz ani nevadi,cez vikend som zase vynechala vitaminovy den a sla som z UH rovno na bielkoviny.V metre maju v akcii rybu prazmu,tak sme ju kupili ze vyskusame ugrilovat a veru vyborna.Nie je tam tolko kosti ako v pstruhovi,alebo skor su vacsie,takze ich vidis a vytiahnes skor ako zahryznes:)Kg stoji asi 170Sk,pricom jedna ryba ma 300-400g.
Cez vikend sa chystame ku kamaratovi do Prahy,takze to neviem ci sa mi tam podari dodrzat dietu,lebo sa chysta aj cosi varit a nechcem urazit,takze som zvedava,ci vaha nepojde smerom nahor:)

kubalka

Zunicka, tá pizzerka je za Porúbkou, keď ideš smerom na Raj. Teplice. Je to po pravej strane taká drevenica. Tá pizza Brod je fantastická.
Takže žiadne kilečko dole po takej náročnej túre? Asi si dala dobre zabrať svalom. Nevadí, aj keby ti už nič nešlo dole, si so sebou spokojná však?
No u mňa je to teraz -6,3 kg jupíííííííííí:))

zunicka

lochneska,tak si daj tie ranajky az o desiatej,v knizke nikde nepisu kedy je cas ranajok.Ja niekedy ranajkujem az o deviatej,pol desiatej.Prisposob si to tak,aby to tvoju telu vyhovovalo.
Mnam,to si mala dobry obedik:)

zunicka

lochneska,tak si daj tie ranajky az o desiatej,v knizke nikde nepisu kedy je cas ranajok.Ja niekedy ranajkujem az o deviatej,pol desiatej.Prisposob si to tak,aby to tvoju telu vyhovovalo.

zunicka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk