Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

lochneska,tak si daj tie ranajky az o desiatej,v knizke nikde nepisu kedy je cas ranajok.Ja niekedy ranajkujem az o deviatej,pol desiatej.Prisposob si to tak,aby to tvoju telu vyhovovalo.
Mnam,to si mala dobry obedik:)

lochneska

Mám ešte otázku, kedy sa môže jesť tofu? Lebo je zo soje a to je škrob, ale v knihe je písané že tofu sa môže jesť v bielkovinový den, tak ako to je?

zunicka

lochneska,tak si daj tie ranajky az o desiatej,v knizke nikde nepisu kedy je cas ranajok.Ja niekedy ranajkujem az o deviatej,pol desiatej.Prisposob si to tak,aby to tvoju telu vyhovovalo.
Mnam,to si mala dobry obedik:)

lochneska

zunicka: no najhoršie je asi to že ja som nebola zvyknutá ranajkovať... najskôr tak okolo desiatej v škole.. a teraz takto :) Ale pohoda, dá sa to prežiť...
Na obed som si uvarila kuracie prsia a nakrájala čerstvú zeleninku :)

zunicka

lochneska ahoj,tak super,ze sa zatial drzis. Problemove ovocie myslis tak,ze si skoro hladna alebo ako? Nezabudni rano asi pol hodinu pred ranajkami vypit pohar vody. A ked si medzi ranajkami a obedom hladna,kludne si daj ovocie.
A co dobre si dnes mala na obed?

lochneska

Čaute baby :)
Tak toto je môj prvý den, som nadmieru spokojná... všetko zatial ide hladko, aj ked sa musím priznať že s tým ovocím na ráno je to dosť ťažké, ale ja viem že toto prinesie dobré výsledky a preto som sa na to odhodlala.. Už to fakt nutne potrebujem... minule som si riadila skrinu a polovica vecí mi je už malých a tak rada by som si ich znovu obliekla :) Takže všetkým držím palčoky a DAKUJEM že ste ma tu tak milo provítali :) Pekný zvyšok dňa :D

zunicka

zajkobez,a to ze budse na vahe vidiet cislo po akom tuzis,ze sa oblecies do veci co si skor neobliekla,to nie je dostatocna inspiracia?Ja si myslim,ze to musis robit pre seba..pokial to tak necitis,je zbytocne aby si vobec zacinala.Musis ty sama chciet urobit nieco pre seba,pre svoje telo,pre dobry pocit sama zo seba...

zunicka

kubalka,ty teda valis!dalsich 700g dole..to uz kolko si dala spolu dole?Ja stojim,po 18km ture som nedala dole ani gram:)celkom zaujimave,ale nevadi:)
No ta pizzerka neviem kde je,musim pozriet na mape..ta je nejaka dobra?
No tych sladkosti si mala fakt nejak pobiedne..:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk