Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Dobré ránko ráničko:)) Najnovšia aktualita dnešného dňa: po včerajších UH mám dole 700 g:))) Baby no povedzte, je to vôbec normálne? Ja tomu sama nerozumiem, po vitamínoch mi váha zostáva, po bielkovinách rastie a po uH klesá:))) Zunicka, asi si zoberiem tú tvoju radu k srdcu a zavediem len UH:)))

Tak ako ste trávili víkend? My sme mali včera to výročie, nakoniec Le jour nebol, ale keďže sme boli aj s detičkami, tak sme boli na večeri v pizzerii pri Brode, pri Porúbke- Zunicka určite vieš kde, dala som si fantastickú pizzu Brod a kávu:)) No a samozrejme ani sladkosti nechýbali, odtiaľ sme sa stavili na nákup v Tescu, tak som si kúpila mandľový Magnum a bebe keksy kakaové:)) Takže včera bola večera o trošičku na sladkosti chudobnejšia ako inokedy, ale nevadí:)) Nabudúce si to vynahradím:)))

Moika 2,5 kg je super a ty si taká srnečka tenká, že telo ťa nepustí schudnúť za mesiac viac. Však by ťa po mesiaci nebolo vidno:)) Veď ty vážiš pomaly to čo ja, a si o 10 cm vyššia:))

Lochneska, tak sa drž a nech máš zas taký krásny výsledok ako minule:)))

moika

ahojte kocky :)
no ja akosi s vahou stojim, uz tyzden...ale neberiem to tragicky, radsej pomaly a isto. Dnes mam 27.den a dolu cca 2,5 kg.
Kubalka...s laskou je to take vselijake..ale aj ked mi to s nim nevyjde, nech aspon potom cumi o co prisiel :))
Inak uz len 4 dni v praci a hura dovolenka :)

enka4

ahojte baby!no ako vam to ide? ja sa celkom drzim, zajtra mam vitaminovy den tak sa celkom tesim..mate nejake novinky??

zunicka

lochneska,ked si precitas knizku zistis,ze obedovat sa ma po 12.00.V bielkovinovy den vecerias najskor 4hod po obede,v skrobovy 3hodiny,vo vitaminovy mozes jest kazde dve hodiny. Takze kludne mozes vecerat aj o 16.00.

lochneska

Ok, to by bolo super... lebo ja som skôr na zeleninu ako na ovocie :)
No hej 1o kg bolo super, postupom času som naspäť zobrala polovičku, ale to preto lebo som sa na to úplne vykašlala :( ale teraz už ee... teším na zajtrajší prvý den... A mám ešte otázku, väčšinou robím od piatej do deivatej poobede a domov chodím až okolo pol desiatej večer, kedy mám večerať, lebo toto je neskoro ale zase o štvrtej je skoro ... ?

zunicka

lochneska,10kg to je super....a potom si zacala jest normalne?Kolko si pribrala spat?
Ja myslim,ze mozes jest aj zeleninu miesto ovocia,niekde v knizke myslim pisu,ze ked ovocie nevyhovuje,moze sa jest zelenina...

lochneska

zunicka: dakujem, zajtra si to vytlačím... normálne sa teším už.. ja som tuto dietu držala už pred dvomi rokmi ale len 2 mesiace ... ale to som schudla 10 kg... :) Inak sa chcem opýtať, vadilo by velmi keby som ráno namiesto ovocia jedla zeleninu?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk