Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka no vidis..naco su ti bielkoviny ked po nich priberas..daj si len uhlohydraty:)))Ja som mala dnes,na turu som si zobrala pizzu co sme vcera kuchtili a teraz vecer som si dala strudlu jablkovu,mnam.
Boli sme na Mincole,vyrazali sme z Visnoveho,skoncili sme v Strecne...18km...citim kolena a mam na malickoch pluzgiere z topanok;)Ale inak to bola fajn tura,sice sme mali dlhu dobu zamracene a hore straaaasne fucalo,takze sme prisli dost vyzimeni a este zo severnej strany ked sme isli uz dole boli kopy snehu do ktorych sme sa zabarali,ale mam dobry pocit:)
Tak kde ste nakoniec boli?Ako bolo?

zunicka

Hello dolly,nevesaj hlavu,niektore dni to dole ide,niektore nie..neboj...
Hello dolly,ja mojim kamoskam radim,nech neprehadzuju dni ked chcu vela schudnut.To ze je to takto vymyslene ma urcity dovod.Ja som si to uz dva krat premenila ale ja som chcela schudnut len 5kg,takze ja nie som dobry priklad....

lochneska26

Baby, tak ja od pondelka začínam... ale zistila som že nemam knihu, neviem ju nájsť, som to mala prefotené celé, poslali by ste mi to niekto na mail? zuzanelly@azet.sk

kubalka

Zunicka, kam sa chystáte na túru? Aj ja chcéééém.

Ďakujem, určite si výročie užijeme, už som hovorila manželovi o Le jour, tak asi pôjdeme tam a ak nie tam, tak do nejakej pizzerie, kde si dám niečo dobručké :))))))

kubalka

Zunicka, ty máš samé super nápady:))) Ver mi, že najradšej by som mala stále UH. Doteraz sa mi to stále potvrdzuje, že vždy schudnem najviac po nich. Po včerajších bielkovinách mám +300 g. Ale prídu UH a po nich bude -700 ako obyčajne.

Hello dolly, myslím, že to nie je blbosť. Aj Zunicka si sem-tam takto upraví jedálniček a je to v pohode. S váhou sa nestresuj, ako som písala vyššie, mne občas vyskočí na druhý deň o niekoľko g navyše a o ďalšie dva dni to spadne raz toľko nadol. Takže pohodička:)))

hello dolly

ahoj. ako sa vám darí? mne akosi ani nie, stojím druhý deň na 75 :( zajtra mám mať vitamínový deň, ale rozmýšľam či si zajtra nedám bielkoviny, lebo potom som v pondelok a utorok dva dni mimo domu, tak rozmýšľam že tie dva dni čo budem preč, si dam ovocné. myslíte, že je to blbosť?

zunicka

Kubalka,bola som v colinse v piatok a tieto tvoje rifle som si tam nevsimla,asi preto,ze biele gate si moc nevsimam..ale nabuduce sa pozriem...ale nic ma tam neoslovilo,ako hovoris,je to tam drahe.
Zajtra si uzi vyrocie,potom napis ako bolo v LeJour.
Ja idem zajtra na 18km turu,este to bude zaujimave,lebo hlasia na horach silny severny vietor.Takze ak to v zdravi prezijem a s mojou slabou koncickou dorazim do ciela,tak vecer napisem:)
Moika,bola si dnes nakupovat?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk