Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, zabralo mi to asi nejaké 2 hodinky, ale popri tom som si pripravovala aj dnešný obed, tofu na čínsky spôsob:)) Potom som sa už mohla venovať deckám:)

Ja by som sa práve strašne vytešovala, keby mi bolo všetko veľké. Nebuď z toho smutná, výpredaje budú čoskoro, v niektorých obchodoch už aj sú. Napr. na masaryčke v Colinse majú teraz 30% zľavy, majú tam pekné veci,a le strašne drahé. Sú tam jedny biele 3/4 rifle, na tie mám zálusk, stoja tuším okolo 40 EUR po zľave. Ale do tých by som investovala. Len ja si nechcem ešte teraz kupovať nové veci, lebo čakám, že čo to zo mňa ešte opadne. Nechceš sa začať stravovať už radšej podľa udržiavačky?

zunicka

Ahojte babule,no neviem cim to je ale mam asi fakt pevnu volu,az sa sama sebe cudujem,ze ma este ziaden abstak nepopadol.
Moika to si mala super obed dnes.
Kubalka,to si musela piect cele doobedie..ze tri listkove cesta:)Je to dobra pochutka aj pre navstevu a taka nenarocna:)
Ja mam dnes skroby a rozmyslam ze tu strudlu upeciem uz dnes.Je tam muka ako aj v chlebe co dnes mozeme,vajcia ani mlieko tam nie su a jablcka co tam dam mozeme tiez. Asi uz to musim nejako menej striktne zacat brat,pretoze mi je vsetko velke:(Takze v tom ani nevidno ze som schudla,lebo gate su siroke,tricka tiez.Uz ani nemam v com chodit...je sice pekne ze som zhodila ale zase nemam na to aby som si zariadila odznovu cely satnik. Som dnes z toho nejaka smutna, ale nestracam nadej,ze coskoro zacnu nejake vypredaje:)

kubalka

Ahojte:) Moika, tak ma veľmi teší, že zas si s láskou na tej správnej ceste:)) Ja si robievam tie jabĺčka väčšinou na vitamínky, a sem-tam aj po večeri, keď sa napr. navečeriam o pol piatej, tak si potom ešte okolo siedmej dám túto mňamku, lebo by som inak zomrela od hladu. Je to receptík aj na hociktorý iný deň:)

Zunicka, robila som tie pizzové slimáčiky, jedny podľa tvojho receptu, jedny podľa môjho. A sú vynikoš, urobila som z troch lístkových ciest, a zostalo len toto: sk.fotoalbum.eu

Vyskúšajte:))) Odporúčam!!!

moika

ahoj vierrka
Ten moj vztah je velmi komplikovany...ale dakujem...snad to vyjde :) je to obrovska motivacia pre mna.
Ja mam tiez dnes bielkoviny...leco si mozes kludne urobit. Ja mam dnes zeleninku s masom v arabskom chlebiku. Vacsinou som jedla ryby, tak dnes zmena :)
Inak mna tiez zacali v poslednej dobe chytat abstaky...to len zunicka je taka dobra :)) Inak tiez cviceniu vela nedavam, len ked si spomeniem, a isli kila dolu aj tak. Ale teraz chcem poctivo aj cvicit, nech svalstvo trosku spevnie.

vierrka

moni: tak druzim palceky, ked je v motivacke chlap tak to povacsine id ejedna radost:)
No a teda co ste mali nejaku krizu ze hovrois " ako za starych cias" :)

Noo tak teda ja merim len 160 cm a vazim 55 kg co je na tuto vysku dost vela, tak chcem ist na 48 dufam, ze sa zzadari :) horsie je ze momentalne nemam cas chodit cvicit tak musim davat pozor co spapam lebo to az tak nemam kde spalit, ale musim zacat behavat a pojde to dolu dufam :)

Zunicka: to fakt si nemala abstaky? ja ich mam kazdy vecer :D ale uz si na to zvykam, radsej sa vzdy nalejem cistou vodou a nejako to pprezijem uz :D ale je tooo taaaazkeeeeeeeeeeeeeeee : ))))))))))

btw, dnes mam bielkovinovy den, mozem si dat leco na obed?

moika

Dnes som sa odhodlala zavolat tej mojej "laske", bala som sa ze mi nedvihne, ale zdvihol a volali sme spolu nieco vyse hodiny, opat ako za "starych" cias :) Konecne mam usmev na tvari...tak malicko mi stacilo ku stastiu...tesim sa tomu :) Som rozhodnuta ho ziskat..a dietka mi v tom samozrejme pomoze :)

moika

Babulky
Som dospela k velkemu zaveru! Od zajtra idem na dietu prisne!! Uz ziadne prehresky (okrem kavy)! A doma na Slovensku budem poctivo odolavat vsetkym nastraham...musiiiim, lebo chcem :) Drzte mi silno palce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk