Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

ada2011

Kocky, dakujem vam za gratulacie. Na dovolenku ideme do Turecka, este som nebola nikde mimo Chorvatska, tak sa tesime. Ja sa urcite ozvem

zunicka

Vierka,no ja nehresim,zatial som nemala ziadne abstaky,ale baby tu uz mali,takze ocakavam aj ja nieco take:)
Ja mam 174cm,zacinala som na 70kg,teraz na 39.den diety mam 64,3kg.
Ty mas ake vychodzie hodnoty a aky je tvoj ciel?

zunicka

Adka,gratulujem moc moc k statniciam a pripijam na teba poharom neperlivej mineralky...kto sa prida?:)
A kam na dovolenku sa chystate?Poriadne si ju uzi,ked bude babatko uz nebude tolko casu na zabavu....

moika

ada2011...blahozelam k zvladnutym statniciam... ale ved ani mi nemozeme pocas diety alkohol, ale aspon trosku zhresit mozeme :) inak moja kamaratka ma ten isty problem ako ty..uz sa odhodlala konecne na dietu, ked vcera zistila ze je tehotna :) ..ale velmi sa tesi na babatko, a tych moznosti bude potom este vela kedy ju drzat. Inak blahozelam a vychutnaj si kazdu chvilu tehotenstva. A priebezne nam hlas ako sa ti dari :)

vierrka...vobec si nerob tazku hlavu z jedneho prehresku, pockaj o chvilu ako sa ti vaha pohne smerom dolu...vies kolko som urobila prehreskov ja?? a robim stale, nedodrziavam dietu nejako striktne...a vaha mi isla pekne dolu...ale teraz ju chcem dodrziavat poriadne, bo mi vaha nejako stoji. Ja mam 170 cm, pociatocna vaha 60 kg..teraz mam 24.den a vahu 57-8 kg. a ty si na tom ako? aka si vysoka a kolko chces dat dolu?

moika

enka...blahozelam, ved to je super ze kilo dolu :)
ja s vahou akosi stojim..ale pohodicka :) dnes som mala vitaminky a prvy krat bez prehreskov, tak sa tesim :)

kubalka...no mne bohato stacili 3 jablka, dost ma to zasytilo, som bola prekvapena, len to bolo na mna trosku sladke, nabuduce musim menej medu, alebo bez neho...a ten kokos nie je zly napad..vyskusam v pondelok na vitaminky :) A ako casto si robievas tuto fantasticku dobrotu?? Len na vitaminky, alebo aj castejsie??

vierrka

ajojteeeee kočkyyyy : ))))))
Noo vy sa mate vy uz ste praaadne na tom mate u mna obdov a mali ste aj nejake prehresky? :)
Nooo vsak ja som len teraz v pondelok zacala :D som to rovno pokrstila fajnovym prehreskom , no ale co uz :D bola som nahnevana a zufala z celeho dna tak som si aspon papu dala :D
este osm nic moc nezhodila ale tak snad sa to daako podda :D a vy kolko mate kilecieeeekk a koko meriate?:)

ada2011

Ahojte dievcata.Tak statnice som zvladla na vybornu, uz je zo mna Mgr, tak si aspon vy pripite, ked ja nemozem. Dietu som drzala tri tyzdne a som rada, ze este nemam kila naspat.. Normalne vam zavidim, ze mozete drzat tuto dietu, mne to okolie nedovoli, doma mi muz zakazal pocas tehotenstva drzat akukolvek dietu, ked prideme k svokre, tak ta mi to zakazuje a stale by do mna nieco tlacila, moji rodicia a segra detto. Ideme na dovolenku a uz som si myslela, ze konecne tam budem stihla kocka a do toho tehotenstvo, no nic,prilezitosti na chudnutie budem mat este dost a na babol sa tesime. Tak sa tu pekne drzkajte, nech kilecka ubudaju.

enka4

ahojte kočky, konecne som sa tu dostala ... prave som prisla domov a postavila som sa len tak zo srandy na vahu, mam o kilo menej, nemozem tomu uverit dokonca aj ta nasa stara komunisticka vaha mi ukazala o kilo menej, strasne sa z toho tesiiiim..konecne som sa pohla dole...joj.. ako sa vam dari ???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk