Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ahoj vierrka,jasne ze pamatame:)no ale vcera si vecer mohla sladke,takze myslim,ze si nic nepokaslala.a ak si si dala trosku viac,nevadi:)
Ja mam dnes 39ty den.

kubalka

Moika, ja som si dnes tiež robila tie jabĺčka, ale ja som ich mala 6 a pridala som si tam aj kokos:))
Vierka, ty si podobný prípad ako ja:)) Keď už môžem sladké, tak poriadnu dávku. Ja som momentálne na 33. dni.

vierrka

halo haalooo pamatate si na mnaa?? : ))))
Ja mam hrozne vela skoly tak sem nestiam chodiitt ale uz sa povolilo tak mozem :)
no ludkovia ako sa daari?:) ja mam dnes akurat ovocny deeeeen, mala som sice na obeed zeleninovy salatik ale hadam to nievadi az tak :)
Noooo a vcera som to pokafralaa:( mala som ceeeeeluuuu cokoladu horkuuu a aj kusok z tresky ach jaj no nieso na seba hrdaaa ale tak dnesok som zvladla:)
akurat som vecerala ananas s pomarancooom:
))))))))))))))a co vyyyy co nove? ako? inac som sa chcela opytat ze kao dlho uz mate tuto dietu teraz?:)

moika

zunicka tak to si ma potesila ...odteraz bude vitaminky zvladat bez prehreskov :))
celkom ma to zasytilo, bolo to teple a dokonca sladke..trosku moc, ale nevadi, nabuduce dat trosku menej medu, pripadne skorice..

moika

prave som si na troske vody udusila 3 jablka, ktore som nakrajala na pasiky, ked uz boli makke, pridala som skoricu, susene hrozienka a este chvilu podusila...dala na tanier, navrch dala malu lyzicky medu...no poviem vam holky to je dobrotaaaa...dufam ze to mozem v tento den :)

moika

zunicka...ja som na tom rovnako :)) a este aj kolko dobrot pojeme a ake velke porcie... a kila idu dolu ..super pocit

zunicka

moika:)))))
inak tiez vas napada ked chodite po meste a vidite baby,ktore maju kila navyse,ze keby tak vedeli,aka existuje super dieta..ani cvicit nemusis a zhodis?ci to len ja som taka divna:)

moika

zunicka, presne tak...a ked som videla tie tucne irky ako sa tam prehrabavali v sladkostiach...no vobec to nebol pekny pohlad.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk