Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

kubalka...bola som len v lidli...do mesta som este leniva :) pojdem zajtra, je aj vyplata, tak bude z coho minat :))

zunicka...asi si ich urobim z pizzoveho ...aj doma sme take robievali a boli fantasticke...uz nech je nedelaaaaa :)

kubalka

Moika, nebuď k sebe taká kritická, veď ty už máš teraz dole 3-4 kilá. A kým bude vodový tak dáš dole určite minimálne ešte 1 kg.

moika

ale kubalka, zas to neprehanaj :))...isto to nebude nejaky extrem...budem rada ak dam dolu aj s vodovym dnom tak 3-4 kila...
inak teraz som bola v lidli a normalne som prekvapena, ze som okolo sladkosti len tak presla a vobec ma ani nelakali ..to je super pocit..predtym som len tie vyberala a pri pokladni som mala 90% sladkosti a 10% dalsia nezdrava strava :)

moika

dievcence ja tu nemozem nikdy zohnat listkove cesto, to je strasne :( asi si urobim klasicke pizzove a s tym sa trosku pohram a nieco vymyslim...ved mam na tie pizzove kolaciky taku chut :)

zunicka...slubujem, ze uz moju "kamaratku" spominat nebudem xixi a ak najblizsie objavim v meste digitalnu, nevaham a kupujem :))
recept som si zapisala a urobim az doma, kde s listkovym cestom nebudem mat problem a nasi sa isto budu oblizovat tiez :) ved na obrazku to vyzera vynikajuco a urcite to este lepsie chuti..

kubalka

No jasné, tiež:)) Urobím to na viac spôsobov a uvidím, ktorý bude mať najväčší úspech. Inak som našla receptík na tieto slimáčiky aj s oravskou slaninkou, to môže byť tiež supiš:))))

Heh, Moika a jej váha, o tom by sme mohli napísať román:))) Počkaj, aké okále budeme vyvaľovať,keď sem capne to číslo z domácej digitálnej váhy.

zunicka

kubalka tak aj ty pouzivas to cesto?sranda:)Urob si aj takych aj takych slimakov a potom porovnaj co ti viac chuti:)
Moika ty tu tvoju uzasnu vahu ani nespominaj:))mala by si ju ist reklamovat:)

kubalka

Chúďa Zunicka. Teraz je to na tie alergie strašné počasie, však? Ty máš alergiu len na peľ, alebo aj na niečo iné?

Ďakujem za recept, zapíšem si:)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk