Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Holky no uz som tu,bola som v meste.Aj dazd ma zastihol a ostala som cela "opelena" lebo ten dazd aj vsetok pel zo stromov bral..a ja som k tomu alergicka,takze kycham,soplim ach jaj:)
No moj recept:
Rozvalkat listkove cesto, potriet kecupom,posypat korenim na pizzu,poukladat sunku,postruhat syr(moze sa dat aj kukurica,klobaska,kto ma co rad),zvinut do rolady a nakrajat na asi 0.5-1cm kusky.Tie poukladat na plech reznou stranou dolu a potriet vajickom.
Po upeceni to vyzera nejak takto:
-odkaz odstránený-

kubalka

Moika, ja ich budem tiež robiť, ale asi až zajtra. Dnes mi už nevyjde čas, mám angličtinu. Tak sa na ne strašne tešííím:) Len ešte nech sem hodí recept aj Zunicka, porovnám s tým mojím a urobím ten jednoduchší:)

moika

Kubalka...no spala som len o hodinku dlhsie ako ked idem do prace, ale isla som aj neskor spat, bo spolubyvajuca v noci cestovala na Slovensko a sa balila :) Tak som vlastne asi ani nespala dlhsie :))
Tak si uzite krasny slnecny den :) Tu su aj mraky, ale aspon neprsi ako vcera.
Ja si dnes urobim pizzove slimaciky a v nedelu bude hostinaaaaa :))

kubalka

Moika, tak si sa dobre vyspinkala:)) Moja, kašli na tú blbú váhu. Neváži ona opačne? Čo kilo dole, ona ukáže kilo hore? U nás je tiež pekne, príjemne a teplučko. Pekný deň:))

kubalka

Zunicka, ja mám tiež cesto z Carrefouru)) Ale recept mám iný: na lístkové cesto natrieť syrokrém, na to šunku, zvinúť do rolády, pokrájať na kolieska a posypať tymiánom. Aký je postup pri tvojom?

moika

ahojte kocky :)
Kubalka...waw, blahozelam, ty si dala uz dolu kraaasne kila, ved z teba musi byt kocka, a este aj spevnene svalstvo...sa ti perfektne dari, napriek tomu, ze na tvoje uh dni spapas tych maskrt pozehnane a vaha ti ide dolu...super! A krasne oslavte vyrocie svadby, blahozelam.

hello dolly...kocka, aj tebe to uz ide krasne dolu, len tak dalej a o chvilu tu mame vysnivanu postavicku..

Zunicka...asi si urobim aj ja tie pizzove slimaciky, ste mi urobli na ne obrovsku chut. Mozes mi poslat na ne recept. Dakujeeeem :)

Dnes som si trosku dlhsie pospala a teraz vyuzivam slniecko v irsku, tak som dala prat a rychlo si vybehnem do Lidla nakupit, lebo chladnicka ziva prazdnotou :) Salatik som si na dnes uz urobila, k nemu si uvarim este karfiol a dobrota je na stole, mnam.

Kubalka, keby si mala pravdu, ze som ako lanicka :))...ale bohuzial tomu tak nie je..moja uzasna vaha mi kazdych 5 minut ukazuje ine cislo..ale netrapi ma to az tak. Pre mna je smerodatne, ze sa uz pomalicky zmestim bez problemov do nohavic, ktore mi boli male :)

zunicka

tak tak,vsetky sme tu sikulky:)
Ten encian je fakt super,ale toto je dost syty syr,mozno by ti stacil jeden.Na veceru to teda niekedy vyskusaj.
Na pizza kolaciky davam kecup,pizza korenie,sunku v jednej vrstve a struhany syr-toho som mala minule hodne,takze boli este lepsie:)A este tam mozes dat aj kukuricu,klobasku,co ma kto rad:)Zvyknem kupovat listkove cesto v carfure,tam v tom pulte ako su kolace maju aj chladene listkove cesto,je super v tom,ze je hned pripravene,netreba ho rozmrazovat.

kubalka

Zunicka, ó ďakujem za pochvalu:))) Ešte dve slová a napršalo by mi do nosa:) Všetky sme tu perfektné a so super výsledkami, ty, Moika, hello dolly, enka a aj všetky ostatné:))))

Bože, ty máš samé dobré nápady.Jabĺčková štrúdľa, mňam:)))) A ten grilovaný encián musí byť tiež úžasný, ale ja by som si musela ugrilovať aspoň tri na obed a jeden na večeru. Inak by som hladovala ako v osvienčime:)

Ešte sa chcem spýtať k tým pizzovým slimáčikom, dávala si len jednu vrstvu šunky, alebo viac? Bojím sa, aby to nebolo také bez chuti, keď bude šunka tenko nakrájaná

zunicka

Hello_dolly,no vidis ako to ide krasne dole,som velmi rada,dufam,ze aj ty si uz spokojnejsia a motivovanejsia.
Ja mam najradsej bielkoviny,lebo vtedy je kopec veci na vyber na jedenie...ostatne dni uz nie su take pestre.
Dolly,mozes si ugrilovat nejaky encian.Staci ked ho potries olejom,posypes grilovacim korenim a zabalis ho spat do toho alobalu v ktorom si ho kupila.Das odstat do chladnicky.Potom ho s tym alobalom supnes pod gril do rury. Mozes jest s celozrnnym chlebikom.
Alebo ako pise Kubalka,mozes si ten syr dat na nejaku zeleninku.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk