Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

KUBALKA,super super super!Ide ti to pekne dole,parada. Je pravda ze cm sa mozno nehybu kvoli cviceniu,ze si spevnujes telo-si super.
Tvaroh som rano nezohnala tkay aky som chcela,a ked som sa vratila z obchodu,zistila osm ze tam mam v chladnicke este 4zltka z posledneho pecenia.Takze si na veceru spravim asi nejaku omeletu.
Tie pizzove mnamky si sprav,budem ti zavidiet:)))Ja som si kupila strudlove cesto vcera v kauflande a na najblizsi UH spravim asi jablkovu strudlu:)
4.vyrocie svadby,paradaaaaa...to je super prilezitost ist do Le Jour ako pises:)

kubalka

Hello dolly, myslím, že raz za čas môžeme aj vyprážané. Po takom peknom úbytku si to aj zaslúžiš. Koľko kg chceš dať ešte dole?

hello dolly

už som sa rozhodla, že si ho vypražím :) budem ho jesť iba so zeleninou a na večeru si dám už asi iba zeleninu, takže by som nemala pribrať.

kubalka

Hello dolly- waw, tak sa to krásne pohlo:)) Musíš byť na seba hrdá:)) Len tak ďalej.

Tak ďalšia, čo ma prekukla:))) Áno, mám najradšej UH a je to asi jediný deň, kedy sa cítim riadne nasýtená a nepociťujem večer hlad. Po tých sladkostiach:)))

So syrom ti teda neviem nič poradiť, ja si ho teraz dávam len tak ku zelenine cez bielkoviny na večeru. Ja sa zo syra moc nenajem, to by som musela zjesť aspoň pol kg, a to ho zas až tak nemám rada:((( Rozmýšľala som napr. nad zapekanou brokolicou so syrom, ale pre mňa je to strašne hladné jedlo:((( Možno tebe by stačilo.

hello dolly

aaaahojte, podávam hlásenie - 74,8 kg z pôvodných 77 kg :)

baby, ktorý z tých štyroch dní máte najradšej? predpokladám, že kubalka povie jednoznačne UH :) vlastne asi skoro každý by povedal, že UH. ja keď som nad tým tak rozmýšľala, tak som prišla na to, že u mňa to paradoxne nie je UH, ale bielkovinový deň. asi preto že ide po vitamínovom dni, kedy sa konečne môžem najesť po samom ovocí :) dnes bude syr, len neviem čo s ním. asi jedine vypražiť ho.

kubalka

Ahojte:)) Zunicka, Moika, vy si fakt myslíte, že ja mám toľko času, aby som presedela hodinu čítaním Vašich príspevkov?:)))))))))) Schválne som si dnes privstala a len čítam a čítam a nie je konca kraja:))) Baby ukecané:)

Moika, 3/4 č. 36. No čo ty ešte chceš? Však musíš byť ako lanička:) Takže ťa už čaká vodový deň? Budem držať palce, aby si ho zvládla lepšie ako ja. Aj keď nie som si istá,č i ho tak nutne potrebuješ.
Čo sa týka toho internetu, my máme Wimax, celkom slušne, rýchly, vychádza cenovo do 17 EUR, ale máme obmedzenú kapacitu a ďalší problém je v tom, že nám strašne často vypadáva internet. Takže toto neodporúčam, nám končí v auguste zmluva a pomýšľame nad niečím iným. Možno skúsime Fibernet, ako spomínala Zunicka, takže reklama neklame, že je to "rýchlosť svetla". Manžel má doma aj pracovný notebook, tam má ten spomínaný mobilný internet od Orange, ale to je tak strašne pomalé, že sa môžeš aj 3x naobedovať, kým ti nabehne požadovaná stránka.

Baby, pri tejto diéte nás telo nepustí do nejakých extrémov vychudnutia, váha sa jednoducho zastaví, keď bude telo pociťovať, že už je to OK a netreba nám chudnúť.

Zunicka, dnes ráno som mala o 300 g menej po včerajších UH. Takže spolu -5,9 kg. Chcem to dotiahnuť na tú 50, momentálne mám 54,1 pri mojej výške 160 cm. Ale tá váha môže v pohode aj zostať, len nech sa pohnú trošku lepšie cm. Rozmýšľala som, či tie cm nejdú tak slabšie dole aj preto, že cvičím a telo si vytvára svalovú hmotu. Ale určite sa cvičenia nechcem vzdať, pretože mi NESKUTOČNE spevnili prsia aj stehná. Už nie sú z nich také trasľavinky a ochablinky.

Zunicka, ideš dnes robiť tú tvarohovú tortičku? Ja pomýšľam urobiť na víkend tie pizzove slimáčiky, čo si robila minule. Na nedeľu mám UH, tak si doprajem:)) A okrem toho budeme mať cez víkend 4.výročie svadby, tak možno bude aj Le jour:)))))

Krásny dník kočenky, Moika dobre nakúp a nech sa ti podarí riadne ohúriť peknúšika:)

Petersen

Co sa tyka tej otazky, ze kolkokrat denne je najlepsie jest:
Najoptimalnejsie je jest 3-krat denne s 5-6 hodinovymi prestavkmi medzi jedlami.
Viac o tejto téme nájdeš aj na -odkaz odstránený-

Zaujimave je, ze ked budes jest viacero mensich jedal - telo chudne, ale s negativnym efektom.

zunicka

nie nie,to co zapojis do pocitaca ako usb,to je mobilny internet,to si nedavaj,to je strasne pomale.
Fibernet je opticka siet.My mame v chodbe router a wifi,mame odtial vyvedene 2 kable,na jednom mame PC,na dalsi si zapajame notebooky alebo ideme cez wifi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk