Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

magnum

schudnúť treba tak,aby ste si nepoškodili telo......dá sa to úpravou stravy,nie odopieranim.Skúste to s terapiou magnumkompozitum.Cieĺ tejto terapie ani nie je schudnutie,ale posilnenie imunitného s&stému.Popritom ide zopár kil dole,u niekoho aj desať.Podľa toho ako dodržuje pokyny terapeuta. Info mail magnumkompozitum závinač gmail bodka com

Iv0810

Prosím Vás len to nerobte,moja dcéra s tým začala a stala sa z nej anorektička.Trvalo 3 roky kým sme sa z toho ako tak vyhrabali,ale následky zostali už navždy.

90dnovka

Ano Lenka, je vhodna podla mna aj na to. Pozri napriklad -odkaz odstránený- - je tam jasne povedane, ze mozes schudnut kolko si povies.

koalka

ja by som sa tiež rada k vám pridala, kedysi som do tejto témy priepievala, aj som začala chudnúť podľa tejto diety ale potom ma to po 3dňoch nejak opustilo, resp. priateľ mi to pokazil :(
Ja mám už roky rokúce 180cm a váha sa hýbe od 79-83kg, mávala som kedysi aj 88kg našťastie tie časy sú už preč, ale tak chcela by som mať aspoň 70kg. Pri tej výške sa to síce stratí tých 80kg ale aj tak :(

lusana

dobry den nemožte mi prosim niekto napisat co kedy mozem a co kedy nie lebo celkom to nechapem ze kedy mozem chleba a tak...dakujem za odpoved

pavlina1986

no tak dnes som sa tak na OPäŤ kriticky pozerala do zrkadla a opäť som to tak zhodnotila, že už pred rokom bolo neskoro začať.
No a tak moje milé spolubojovníčky s nadbytočnými kg od zajtra idem na to....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk