Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

juca7

dobry den ja by som chcela vediet co je to za tu dietu co tu o nej pisete mozete mi to napisat na email? juca7@post.sk trpim nadvahou mam 129 kg a je mi z toho zle ale skusala som uz hoc co ale nic nepomaha schudla som aj 10 12 kg ale ako som prestala drzat dietu sa to vratilo spat dakujem

janina_22

ja sa konečne dokážem na seba pozerať v zrkadle :) konečne....:) celá som sa nejak zmenšila, mám z thoo neskutočnú radosť :) idem si akurát uvariť póroovú polievku a ryžu s kukuricou a olivami (mám na to chuť)inak rýchlo to letí, veď som len teraz začala a už mám 31. deň :)inak veľmi ma teší, že sa darí len tak ďalej, no a siwonka som zvedavá na teba :)

janina_22

ja sa konečne dokážem na seba pozerať v zrkadle :) konečne....:) celá som sa nejak zmenšila, mám z thoo neskutočnú radosť :) idem si akurát uvariť póroovú polievku a ryžu s kukuricou a olivami (mám na to chuť)inak rýchlo to letí, veď som len teraz začala a už mám 31. deň :)inak veľmi ma teší, že sa darí len tak ďalej, no a siwonka som zvedavá na teba :)

Helus

Babule drzim vam palceky ja dnes ovocie,ranajky jablko,pomaranc a obed brokolicova polievka,a poobede hura do prace,prajem pekny dnicek.

siwonka

vahu a počet schudnutých kíl napíšem v stredu ráno..to sa budem vážiť a merať.. si dam potom tyzden takú light pauzu, lebo ideme k prialovej rodine na sviatky tak ich tym nebudem zaťažovať a potom začnem znova 90dní :)

jana7177

Ahojte baby,ja mam dnes 1. vodný deň,ale nahradila som ho tiez ovocným,lebo by mi bolo zle.Uz som si zvykla na toto stravovanie a vidim,ako idu kilecka pekne dole.Tak vam drzim palce!:)

janina_22

ja mám dnes škroby :) a raňajky som mala trošku chaotické, lebo som si zabudla večer kúpiť ovocie a ráno sa mi nechcelo ísť do obchodu, tak som improvizovala :) našla som sáčok hrozienok a jeden banán a na obed ešte popremýšľam, čo si urobím....neviem koľko vážim, lebo nemám váhu, ale domov idem vo štvrtok, tak potom sa odvážim a napíšem, sama som zvedavá, či sa to pohlo dole....inak ja som vodný deň nezvládla, ty už ako končíš s diétkou??? aký je tvoj konečný stav hmotnosti?

siwonka

ahojte, ako vam to ide?:))
ja mam dnes posledny ovocny den :)) rano som si skočila do obchodiku a kupila si kiwi,velku slivku a z domu vzala 2 banany :))..a zajtra vodný deň :)

janina_22

Takže dnes mám prvý vodný deň...:D a už teraz viem, že určite niečo zjem, lebo potrebujem energiu...musím sa veľa učiť do školy veľa povinností mám a bez jedla to nejde.... tak som si povedala, že ak už budem niečo chcieť, si dám ovocie, proste nahradím vodný deň ešte jedným ovocným s omnoho viac vody, než deň predtým, lebo podľa mňa žiť iba na vode je dosť kruté a pomaly si uvedomujem, že je to diéta, tak ja to až tak prísne brať nebudem, a zajtra bielkovinový :) A obdivujem tie čo vydržia nepapať cez ten vodný deň :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk