Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

no ja som v lete taka ista...toto mame rovnake, moze byt akokolvek teplucko vonku, ja budem doma chodit zababusena :)
Ja to tiez asi pomaly zabalim...som trosku unavena z prace..pojdem to asi dospat..
prajem dobru noc, krasne snicky a zajtra pekny bielkovinovy den :) ja mam vitaminky...budem sa snazit nezhresit xixi
Papa

moika

jej ty si zlata, dakujem...no chcem hlavne na skype, aby mi mohla mam volat a trosku viac ma otravovat :)) ale chcem uz nieco lepsie, aby som ked pridem domov, mohla by na nete stale, ja filmy nestahujem, skor len hudbu, nepotrebujem nic extra, len nech to fici a nie je to pomale :)
a fibernet, ono to je vlastne to male zariadenie co si zapojim do pocitacu ako usb kluc a idem? ci tam je router?

zunicka

moika,fibernet je neobmedzeny. My mame Klasik,ale ja stahujem dost filmy a tu to fici fakt strasne rychlo.Neveim na co vsetko to potrebujete vy,ale si myslim,ze by vam stacil Promo (13Eur) alebo Start(14Eur),tie rychlosti su tam uplne postacujuce. Pozeram ze to su ceny prvych 6 mesiacov pri dvojrocnej viazanosti,potom sa to zvysi o 3Eura Promo a 6 Eur Start.
Este k tomu treba kupit nejake zariadenia,to orange montuje automaticky,akurat pri PRomo to stoji 1000Sk a pri Starte 1Sk.
Hm len ci u vas mate take pokrytie,to neviem,musis si to kuknut na stranke co som ti poslala.

moika

co ti ja viem zunicka...ja som tiez bola vzdy taka zimomrava...a aj teraz som ..ci viac, alebo menej...neviem...ale ked pridem domov z prace, tak sa prezleciem do teplakov a este aj zupan supnem na seba...tak asi na tom bude nejaka pravda..

zunicka

moika nepozorujes ze pocas drzania tejto diety ti je zima?Lebo ja som bola vzdy zimomrava,ale terz som este viac! A na nejakej diskusii baby pisali ze fakt to tak je,tak ma zaujima ci aj ty mas ten pocit.

moika

hej pozeram t-com, aj orange...ale ja tomu velmi nerozumiem...hlavne rychlosti, stahovanie ..to je pre mna druha maturita :( chcela by som bez obmedzenia stahovanie, nejaku slusnu rychlost, do 20e mesacne, a nie na pevnu linku :) ..nie som narocna, vsak?? :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk