Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

presne ako si napisala...je to take easy ...ved uz sme v tomto smere proficky :)
No citala som, ze kubalka schudla aj z tvare, asi si musim este chvilu pockat :)
Podla mna ak uz telo schudlo na vahu, ktoru si ono mysli ze je uz idealna, tak teraz bude uvazovat, ci je potreba dat este nieco dolu...a ak pusti,tak to pojde ale pomaly a dlhsie bude stat na jednom mieste...tak musime by vytrvale :) ale my to zvladneme :)

zunicka

Presne ako hovoris Moika,na zaciatku respet a obavy ci to zvladneme a teraz je to take easy;)
Kubalka hovorila ze aj z tvare schudla,takze chce to este par dni dietovat a myslim,ze sa dockas dobrych vysledkov aj co sa tohoto tyka:)
Aj ja si myslim,ze to tak je..ze telo pomaly rozpusta tie nahromadene tuky ale predtym si este rozmysli,ci ano ci nie..ci este pusti par gramov ci nie:)

zunicka

aha,no ja som sa praveze vzdy stravovala celkom rozumne...vela salatov,minimum vyprazaneho,sa mi zdalo,ze celkom ok a aj tak kilecka sa pomalicaky pocas mojho pracovneho zivota lepili....a to aj peso sme velmi vela chodievali.Takze dufam,ze terz zhodim zase na prijatelnu vahu a takym rozumnym stravovanim si to aj udrzim.
Moika no my mame fibernet od Orangu a sme strasne spokojny,je to super rychle..to je aj dolezite pri skype a tak,aby vam to nesekalo,ked si budete volat.teraz na to aj kadejake akci su,ze lacnejsie a tak.na stranke www.orangedoma.sk si mozes aj pozriet,ci je vasa ulica zapojena na fibernet/klikni na pokrytie a tam to najdes.

moika

Presne tak..ja som si myslela, ze to nikdy nezvladnem ked mi o tom kamoska rozpravala..ale stacilo prezit prve dni a uz som to mala pomaly v malicku..nemam problem s kombinovanim jedal..a je to velmi jednoduche.
Tak to je super, ze uz aj priatel sa dal na dietku, resp. ovocne ranajky. Ja tiez musim chodit castejsie do obchodu ako inokedy, ved cerstve ovocie treba kazdy den.
No ved ty uz modelka musis byt teraz :) Ja mam napr. problem, ze som trosku baculka a akosi mi z tvare nie a nie ubudnut trosku :( Predtym som drzala mliecnu dietu a to bolo na tvari vidno hned po 4 dnoch. No ono sme si uz zvykli, ze kilecka isli na zaciatku pekne dolu a teraz sa to akosi zastavilo...u mna je to to iste...mozno telo bojuje s tym, ci nas pusti este dolu, ci je potreba este chudnut alebo nie..ved nemozeme chudnut tak rychlo a vela celych 90 dni, ved to by nas nebolo ani vidno :)

zunicka

jj,je to zvlastne,ze pri tejto diete clovek najde vlastne system v stravovani..ked si prvy krat precitas knizku mas pocit,ze fiha,to bude narocne...a vlastne staci vediet par zakladnych pravidiel a na kazdy den mas vlastne plan:)a je to uplne jednoduche a akoby pre to telo vyhovujuce.
Hej to mas pravdu s tym ovocim,ze to uplne staci na ranajky,aj moj priatel to zacal ranajkovavat a je velmi spokojny.AKurat treba casto teraz do obchodu chodit.Predtym sme si napiekli chlieb a stacilo ist do obchodu 1 az 2x do tyzdna...teraz uz nestaci;)
Nuz modelkovske miery este nemam,ale to ani nechcem,neviem si predstavit este o 8centi mensi zadok na mne:))))Ja by som mozno tak 63 asi chcela,este trosinku stehna zuzit a trosku brucho..uvidime,ci to pojde.
Ono je to mozno trosku aj o tom,ze som si zvykla ze kila isli dole pekne a to bol super pocit a teraz ked to stoji tak si poviem,ze este by mohlo trosku ist...:)

moika

no neviem ci by som sa chcela vratit opat k staremu sposobu stravovania...ako bolo by super, keby som pribrala nejake len to kilo...ale ked si teraz spatne spomeniem co vsetko som dokazala dat do zaludka...no fuuuj :) pri tejto dietke vobec nehladujem a papam kolko sa mi zachce...a to ze si nedam zemiaky ci ryzu ku kuriatku, ale len ovocny kompot ci zeleninu, mi aj vyhovuje...niekedy som to v podstate aj praktizovala este na slovensku :)
Akurat pozeram pripojenie internetu, lebo to musim doma zariadit a som z toho jelen, vzdy som mala na to niekoho a teraz je to na mne...a nerozumiem sa tomu :( ale isto ked budem v meste,a budem mat chvilu cas, tak sa ozvem a dam hlasenie, ved doma je digitalna vaha, takze hlasenie bude aj s gramami :D

zunicka

aha jasne,to chapem,tiez som bola dlho v pohode a potom som sa uz prestala citit dobre..to je dolezite aby bol clovek spokojny,dobre sa citil...takze chapem.Som zvedava co budes pisat ked budse na slovensku,co ukazuje vaha.jj to je dobry sposob ako opisujes,tiez to tak nejak rozmyslam robit,hm..na inej diskusii jedna baba vravela ze drzala tuto dietu dva mesiace,schudla kolko potrebovala,potom zacala jest vsetko ako pred dietou a nepribrala nic,alebo vari len pol kila..to je celkom povzbudive

moika

akosi som si zvykla na tento sposob stravovania, ze jem iba 3 krat za den a ked som hladna, dam si ovocie, alebo susene ovocie...a ani ovocie na ranajky mi nevadi, mam akosi viac energie doobeda ako ked som zjedla nejaky ten chlebik s maslom a dzemom, pripadne so sunkou :), myslim ze ranajky by som dodrziavala dalej, ale keby som dostala chut na nieco ine, tak by som si dala to.
inak ty pri svoje vyske a terajsej vahe, uz nemusis ani chudnut dalej...ale vidim ze tiez ta to akosi laka ist este trosku dolu, vsak ? :P

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk