Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

zunicka...vela ludi mi pred dietou vravalo ze mam dobru postavu, ako ona nebola zla, len ja som sa necitila dobre a mala som dost velky zadok, stehna a boky, to mi mozes verit a to mi velmi vadilo a uberalo na sebavedomi...bola som zvyknuta mat svojich 57-8 kg, vtedy som sa citila neskutocne dobre...a zrazu som vyskocila na 65!! tak to bol fakt sok. Ja si myslim ze som dala dolu doteraz len 2 kg a mam stale 58, sice mi moja "kamaratka" ukazuje kazdych 5 minut ine cislo :), ale chcela by som ist na tych 55 kg a tie si udrzat.
No uvazovala som ako dalej ked dosiahnem svoju vytuzenu vahu. Uz by som nedodrziavala dni ako idu za sebou, ale by som si ich prisposobila sebe, vitaminky by som si dala tak raz do tyzdna, a dni by som sa snazila dodrziavat co sa tyka kombinacie jedal...ale uz nie tak striktne. Ked budu napr. bielkoviny, tak na obed by som mala kuriatko so zeleninou a na veceru nie polovicu co bolo na obed, ale by som to obmenila inou bielkovinou napr. jogurtom alebo syrom...obcas by som skontrolovala vahu ako reaguje moje telo, ci ide vaha hore, alebo dole...ale myslim ze takymto sposobom a spravnou kombinaciou nic nepokazim...a obcas by som si asi dopriala aj vacsie zhresenie :) Nie zase kazdy den samozrejme :)

zunicka

moika ...ja si myslim,ze ty uz s vychodzou vahou si bola stihla kocka a teraz uz len vymyslas :P ale my s kubalkou sme fakt potrebovali dat dole brusko a zostihlit stehna:) vsak 52kg,to je ake cislo!poznam jednu babu co ma tolko,moja kolegyna a je riadne chuda,je ale aj dost nizka.mozno ma aj menej kilov:)

moika

no uz sa to zacina rysovat celkom dobre :)) este kusok a budem veeelmi spokojna :) Jedny nohavice pod kolena som si kupila v novembri ked som bola doma..boli mi dost tesne a kamaratka nechapala preco si ich kupujem, lenze mne sa velmi pacili...uz pri kupe som povedala, ze do leta sa do nich zmestim a uz su mi take akurat :)) Joj zunicka ved vy s kubalkou si s tymi vasimi kilami dolu mozete dovolit kupit kratke nohavice a minisukne jedna radost...ved ste na tom lepsie ako ja. Keby som ja mala 5 kg dolu...sak by som skakala 5 metrov do vysky...u mna to ide strasne pomaly, skor to stoji...moje telo asi protestuje a stavia sa mi na odpor...ale ja sa nedaaaam :)

zunicka

uuu tristvrtove..to sme sa minule s kubalkou rozpravali,ze take rifle by sa nam pacili.Fiha,ze 36ky paradaaaa!
Hm,tak ked da 3x za sebou iny vysledok,tak to nemoze byt dobra vaha:)

moika

no zunicka..nielen ty mas nove teplaky...ja som si tiez kupila, take 3/4-tove...a uz o cislo mensie...jupiii :) tak mozeme urobit teplakovu party :)
No tie nohavice ma velmi potesili, lebo to su len 36-ky, ten mrkvovy strih. Ja si tiez myslim, ze je problem vo vahe, lebo ked sa na nu postavim napr. 3 krat za sebou, vzdy ukaze inu vahu!! No fakt uzasna vaha.

zunicka

ach sladke zaciatky..uzivaj si ich;)
Veru pospi si,oddychni si a kup si na seba nieco pekne!Potom nezabudni napisat,nech ti zavidime:)))Vsak ja som sa aj s teplakmi chvalila,tak aj ty sa mozes s niecim irskym:)
Neverim ze ti sli hore kila..vsak vsetko poctivo drzis,vina bude vo vahe..a ked uz aj male gate su dobre...nohavice su vzdy najlepsie meritko.No dva vitaminove dni je dobry napad,ja som uz tiez nad tym rozmyslala....

moika

Nooo...neviem o nom nic, iba sa na seba zatial usmievame :) sme len na zaciatku :)

Zajtra netusim co budem robit. Jedno viem vsak isto, ze si urcite trosku dlhsie pospim xixi a poobede chcem ist do mesta pozriet tie darceky, ci blbou nahodou mi nieco necrkne do nosa, pripadne kupit nieco pekne pre seba :) Pocasie sa nam pokazilo, je zima a prsi, takze sa ani neda toho vela navymyslat :( Mam vitaminky, tak aby ma nelakala chladnicka, musim niekde behat :)

Zunicka, ten vodovy by som chcela absolvovat, lebo mi isli kila hore, aspon podla vahy :( Sice vcera som si skusala jedny nohavice, ktore mi boli male a uz sa do nich zmestim, ale este mi trosku v pase treba zhodit a budu super :) Uz sa tesim ako ich budem nosit. Este mam pred sebou jedno 4 dnove kolecko...mozno vodovy vynecham a dam si dva dni za sebou vitaminky...uvidim, este pouvazujem.

zunicka

ahaaa,takze mi nevieme o nom nic...mmm..veru novy kamarat nikdy nie je zly:)
jaj,som myslela klasicku a preto som povedala stara..ale mas pravdu,zaobstaraj si digitalnu.
Takze zajtra mas volno a co ides porabat?Mas nejake plany?
Co sa tyka toho sladkeho,presne ako by si hovorila o mne:)
Moika myslis,ze naozaj potrebujes vodovy den?Vsak ty uz asi ani vela nechces dat dole....

moika

ahoooj :)
Peknusik netusim co za rasu je :)) ale mne je to jedno, nemam problem pokecat a ziskat noveho kamarata :)

Inak vaha praveze nie je stara, ale to su tie klasicke vahy take divne, musim si zadovazit digitalnu ked sa vratim z dovolenky.

No zajtra a piatok mam volno...a potom budem robit 7 dni az do odchodu na slovensko. Ale nevadi mi to, hlavne ze si potom uzijem 16 dni volna :)

No mas pravdu, akosi mi to sladke nereze prave v tie dni kedy ho musim jest..ja mam vacsinou chut na sladke ked ho nemozem, tak vtedy zobkam potom ovocie :) a ked uz pride ten den D, tak ani za svet to do mna nejde :) Tak so tomu ani dnes moc nedala..ale nevadi..aspon mozno vaha klesne :) Uz v utorok ma caka vodovy den...budem v praci, tak uvidim ako ho zvladnem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk