Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

no ahoj ahoj,
no skoda toho pocasia,peknusik mohol mat pekny pohlad..nezabudni nas informovat ako sa to vyvija.On je tiez slovak?
Dik moc za pochvalu:!:*
Urcite si dala dole hodne cm,fakt skoda ze nemas meter.
Ze ti skace vaha,to je mozno sposobene aj tou starou vahou a nie tebou!
Tak potom daj vediet ked poskusas a ochutnas recepty,ja som dnes trosku hladala recepty lebo tiez som chcela nieco nove najst:)
Mnam,to si si dobre spravila na veceru..ale vela toho teda nebolo.Vyzera to ze tebe tiez to sladke az tak neberie.
No a kedy mas opat volno Moika..ci teraz robis az kym nepojdes na slovensko?

moika

tu som, dievcence moje :)
Konecne som doma z prace, papam sladku veceru a citam co ste dnes ktora vyvarali :) Dnes som si chcela dat suknu, ale kedze aj tu sa pocasie pokazilo a od rana prsalo, tak som zostala pri rifliach :( a peknusika nezbalila :( ale este mam tyzden, tak snad nieco vymyslim xixi

No zunicka teda vies co obrovska pochvala...ty si teda kraaaasne schudla.

Skoda ze sa nemeriam, urcite som aj ja dala nejaky ten cm dolu. Musim si doma kupit meter a pomerat sa. Kila mi akosi stoja, resp. idu hore..ale pohoda..ved to moze skakat raz tak, raz onak.

Inak zunicka, pamatas na tu moju kamaratku co planovala ist na dietku so mnou? Dnes zistila, ze je tehotna :)

Inak super receptiky ste sem dali...som si vsetky ulozila a najblizsie dni sa ich chystam vyskusat, bo uz neviem co by som jedla, stale mam dokolecka to iste a uz ma to nebavi. Potrebujem v tomto smere zmenu. Taku som mala chut na krupicnu kasu, ale zabudla som ze mliecko som minula naposledy :( Tak som si urobila inu dobrotu: do bieleho jogurtu som dala 1 lyzicku malinoveho dzemu, 1 lyzicku granka, ovocie, hrozienka a k tomu som zbastila este 5 ks maryland keksiky a samozrejme horku cokoladu...mnamky...inak toto som si robievala na ranajky pred dietkou...okrem tych keksikov samozrejme :)) Takze na dnes som presladena az az, resp. do dalsieho UH dna :)

kubalka

Zunicka, v podstate je to pravda. Až potom som si to všimla, že sa to dá jesť v pohode aj na raňajky. Už sa teším, keď si to pripravím:)

zunicka

Aha,tak ta kava a brumik a pribinacik zachranili tvoju povest:)
Kubalka,ked si pozries ingrediencie zistis,ze to mozes jest kazdy den:))vsak je tam len susene ovocie a oriesky!!!v origos recepte boli aj vlocky ovsene,ale to by sa potom mohlo jest len v Uh myslim.
Ja som to urobila zo zbytkov co som mala doma,podla mna sa to da prisposobit momentalnym zasobam:))))

kubalka

No Zunicka, na tie moje pomery som toho fakt moc nepojedla:)) Lebo som si k tomu urobila ešte veľkú šálku kávy:)) Akurát som ešte zabudla na to, že som dojedla po malých jedného brumíka a pol pribináčka.

Fakt sú tie rezy dobré? Musím to vyskúšať. Len nakúpiť všetky ingrediencie a ide sa na to. Zajtra asi nie, ale na najbližší vitamínový. dá sa to aj zamraziť, alebo to vydrží čerstvé na tie 4 dni, aby som si to mohla dať napr. aj na ďalší vitamínový?

zunicka

Veru kubalka,ty si fenomen,co chudne po UH dni;)))I ked ja som mala tiez vcera UH a dnes rano o 400g menej..hm,takze zajtra rano uz ziaden ubytok neocakavam,i ked mam dnes vitaminy...uvidime.Zajtra rano nezabudni napisat ako si na tom.
Tak to si toho az tak vela nepojedla...
Inak tie datlove rezy su super:)

kubalka

Zunicka, s tou čokoládou máš pravdu. Naozaj veľmi pripomínala puding. Tak sa už teším do Le jour, len aby sa mi tam tak nezapáčilo, že budem chcieť chodiť každý deň:)) Ja si myslím, že je to na závidenie:)) Keby sa mi to stalo aspoň jediný krát.... Som zvedavá, ako to bude s mojou váhou zajtra ráno, pretože doteraz vždy najviac chudnem po UH dni. Zvláštne, pretože pre mňa je to deň D,kedy si môžem riadne dopriať, aj si doprajem:)) Dnes to boli piškóty s džemom, lentilky, 2 palacinky a 4 kocky čokolády za tým:)))

Musím ísť, malí sa klbčia

zunicka

Tak som si dnes na vitaminovy den spravila takyto dezert.

DATLOVE REZY

75g susenych datli
75g hrozienok
50g susenych marhul alebo susenych bananov
50g vlasskych orieskov
2-3 polievkove lyzice pomarancovej stavy
30g slnecnicovych semiacok
2 PL sezamu

Rezy obsahuju vela vlakniny, vitaminov a mineralnych latok. Su sladkou a vyzivnou pochutkou. Najlepsie chutia, ked ich podavame priamo z chladnicky.
V mixeri vsetko zomelieme.(ja som nechala slnecnicu a sezam cely) Zmes natlacime do 18cm stvorcovej formy, ktoru vylozime mastnym papierom a ochladime.
Vyklopime a nakrajame na tenke rezy.

Zatial sa to chladi,podam spravu:)

zunicka

hello dolly,moze si dat zeleninovy bujon.Ja pouzivam od Vitany Natura ten je bez glutamanu.
Hm zapecene ovocie..zaujimave...ale ako si o tom pisala,tiez mi na to moc nesla chut.
Ako hovoris,ked clovek vela pije,tak ani nie je tak hladny ako obycajne:)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk