Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

hello dolly,moze si dat zeleninovy bujon.Ja pouzivam od Vitany Natura ten je bez glutamanu.
Hm zapecene ovocie..zaujimave...ale ako si o tom pisala,tiez mi na to moc nesla chut.
Ako hovoris,ked clovek vela pije,tak ani nie je tak hladny ako obycajne:)

hello dolly

aaaaaaaaaaale nikto tu nie, tak sa poberiem :) pekný večer vám prajem, ja si pôjdem ešte dnes zabehať, lebo teraz som pár dni vynechala, kvôli svojím dňom.

hello dolly

inak už zisťujem, že to ide aj bez večerného prežierania a že ak pijem dostatok vody, tak vlastne poobede a ku večeru už nie som vôbec hladná.

hello dolly

tak zeleninovú polievku vo vitamínový deň. a myslíte, že si môžem dať len zeleninový vývar, teda tú kocku zeleninovú? dnes som si robila zapečené ovocie, nakrájala ovocie, poliala citrónovou šťavou a troškou medu a dala zapiecť, ale vôbec mi to nechudtilo teplé, musela som počkať kým to úplne vychladne a aj tak mi to nechutilo, bolo to dosť sladké, keďže to presiaklo tým medom. nejako to nešlo do mňa a obed som dojedala ešte na večeru, aj to len preto, lebo mi bolo ľúto vyhodiť to ovocie :)

zunicka

Kubalka,ja to mozno zajtra vyskusam ten recept a dam ti vediet ako to dopadlo.
V cofee&co je horuca cokolada skor ako puding,raz som ju tam mala..ale mozno to zmenili. Tak ked ochutnas cokoladu v Le Jour,zabudnes na vsetky ostatne napodobeniny v inych kaviarnach:)
V palacinkarni maju super karamelovu polevu na palacinky:)Sme tam s kamoskami chodievali este pocas skoly,teraz uz len vynimocne.Ved si to v podsate vieme spravit aj doma:)Robievas niekedy s nutelou a bananom/jahodami?To je tiez super!
Hm,myslis ze je to na zavidienie?Mna to trosku stve,lebo vzdy sa tak tesim a potom take sklamanie...sa mi mozno uz to travenie nejako meni...hm.
Mas pravdu s tymi syrmi,je to dobre riesenie dat si to aspon na veceru.

kubalka

Zunicka, SUPER TIP:))) Tak toto ešte nepoznám.

My sme tam vždy chodili len na kávičku, tá je super, koláčik som odtiaľ ešte nemala. Raz som mala chuť na marlenku, ale potom som akosi odolala a namiesto nej som si dala horúcu čokoládu so zmrzlinou. Je to super:)))

Jasné, palacinkáreň poznám, chodili sme dosť často, kým sme nemali detičky. Robila som ich s džemom, ešte si ich plánujem poliať čokoládkou:)))

To ti teda závidím, že nedokážeš zjesť na UH večeru veľa, to by som strašne chcela. Ja mám skôr ten opačný problém - keď už začnem nasávať sladké tak sa nemôžem zastaviť. Strašný pocit:(((

U mňa to nie je pravidlom, že každý deň mám niečo iné na obed a iné na večeru, ale skôr v bielkovinové dni to takto striedam. Pretože skoro stále jem len mäso a mliečne výrobky + syry potom ani nevidím.

zunicka

Kubalka a uz si tam mala niekedy kolac?Ze ci sa tam mam niekedy vybrat:)
Palacinky tie mozem kedykolvek,moje oblubene jedlo.A s cim si ich das?
Boli ste uz niekedy v zilinskej palacinkarni?

zunicka

no ja som tiez este taku zelatinu nepouzivala,ale vies co som si minule kupila?Toto:www.oetker.sk
A to bude na to idealne:)
Aha to som nevedela ze uz aj ty nemavas to iste na veceru ako obed,dobre vediet.
Jasne,v UH by sa mohlo.INak ja sa vzdy tak strasne tesim na UH veceru a potom mi moc nechuti jest.Vcera som z tej cokolady zjedla asi 4lyzicky.Potom som si dala doma este 3tie suchariky co som piekla a to bolo vsetko.Ale tych sucharov by som aj viac zjedla,bolo to len tak jemne sladke,mnam.

kubalka

Zunicka, dnes som robila pre rodinu palacinky, tak si určite na večeru dám, ale mám ešte aj zopár ďalších variácií, tak dúfam, že sa mi podarí ubrzdiť sa:)))

O tej akcii na latté viem, majú ju aj v hyper tescu:)))

kubalka

Juj, mám na to strašnú chuť. Len sa bojím trošku tej želatíny, do takejto variácie som ju ešte nepoužívala. Mne tiež chýbajú mliečne výrobky, preto som si posledné bielkoviny dala na večeru acidko. A napr. syr som pri diéte ešte ani nemala. Ten si dám asi v piatok, keď budem mať bielkoviny. Ale len na večeru, lebo na obed chcem robiť tofu.Ja to už tiež nedržím striktne, ak mám na niečo chuť a je to povolené v ten deň, tak si dám na večeru. Krupicovú kašu môžeš jesť na UH. Ako sladkú večeru. Ja som tak jedla minule:))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk