Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,to by sme si mali spravit na najblizsi bielkovinovy den-teda u mna zajtra a u teba pozajtra,vsak?Ja uz mam abstak po mliecnych vyrobkoch. Naposledy som si na bielkoviny dala na veceru chleba s plesnivym syrom a mlieko a veru dobre mi to padlo.Aj kasu krupicovu by som si dala..kedy sa ot moze?Tiez bielkoviny?
Co dobreho dnes kubalka vecerias?
Ozaj,ty si hovorila ze mas rada latte,tak v Coffe&Co na farskych schodoch maju akciu,ze Latte+torta za 78Sk:)

kubalka

Ahoj Ada, kľudne sa ozvi hocikedy, keď budeš mať čas. My budeme len rady, že vieme, ako to je s tebou ďalej a ako prebieha tvoje tehulkovanie:)))

Ako dlho si ty držala túto diétu? Tuším si to aj písala, ale nespomínam si:(((

Na zajtra držíme palčeky a určite sa ozvi, ako si dopadla. Dúfajme, že zajtra si tie nevoľnosti dajú pohov, aby si z toho nemala ešte väčší stres. Je to hnusné, mne bývalo zle do 25 tt.

zunicka

Jej adi,zajtra sa nezabudni ozvat,uz tu planujeme na tvoju oslavu pripitok:)Lebo urcite to spravis,sak ty si sikulka.A co vlastne studujes?Co z teba bude?:)
Velmi velmi drzime palce!!!
Tak super ze len kilo dole,to je dobra sprava:)

ada2011

Ahojte kubalka, zunicka, tak zasa mi to nedalo a precitala som si, co mate nove. Ja uz tyzden nedrzim tuto dietu a na moje velke prekvapenie mam len kilo navrch a to jem stale a vsetko, ked ma chyti vecerny hlad, tak sa najem, moje tehotensvo ma nuti stale nieco jest, inak mi je blbo, tak tomu radsej predchadzam. Drzala som uz vselijake diety, ale vzdy sa mi vaha tak po tyzdni vratila do povodnej vysky:-(tak som cakala, ze to bude aj teraz tak, ale nie:-)Zajtra ma cakaju statnice, do toho tie moje nevolnosti, no dufam, ze to nejako zvladneme.Nebojte sa kocky, vy to zmaknete, dolezite je vase odhodlanie a ak to budete drzat 90 dni, tak sa metabolizmus urcite napravi. Drzim vam palce a uspesne chudnutie.

kubalka

Ja som mala špirálky, a k nim som si podusila šampiony s paradajkami ,pridala kečup. bolo to super:))

Ja práve na ňu nemám žiaden kontakt, ona sa totiž hne´d po maturite vydala, potom viem, že sa po niekoľkých rokoch rozviedla a teraz mi jej brat spomínal, že má priateľa a stavajú niekde dom... Takže nevidela som ju cca 10 rokov:((( Inak to všetko by zaujímalo aj mňa. možno budem mať na ňu niekedy šťastie, keď pôjde k nim na návštevu, býva vo vedľajšom paneláku

zunicka

Kubalka,ze aka nahoda...sranda...a nemas na nu ani telefonicky alebo emailovy kontakt?Mas pravdu,ze boli by dobre info z prvej ruky,mna by zaujimalo ako to je potom..ci dodrziavala udrzovacku a ci si aj tie kila schudnute zachovala a tak dalej....

zunicka

Kubalka,vsak ja tu presnidavku nemyslim na obed,kdeze..sak kto by sa z toho najedol:)))Skor na olovrant,desiatku...samozrejme v skrobovy den.
No len som si naparila brokolicu,ktora bola ako priloha k zvysku sampionov co som este mala,tak som si ich podusila na cibulke a pridala trochu kecupu.
A ty si to co mala?

kubalka

Ozi, bola som s deťmi vonku a stretla som brata jednej mojej bývalej spolužiačky. tak som sa na ňu pýtala, lebo som ju strašne dlho nevidela a on mi hovorí, že schudla 13 kg. Že jedla všetko, ale mala to rozdelené na dni, bielkoviny, škroby.... atď. Však to už poznáme. Tak som bola nadšená, škoda, že sa mi nedarí stretnúť osobne s ňou. Rada by som pokecala s niekým, kto to už má celé za sebou

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk