Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, vďaka za ďalšie super tipy, už som si to aj uložila. Jabĺčka si robím podobným spôsobom, len ja ich strúham a nedávam tam kokos. ale zajtra určite vyskúšam aj toto. Čo si si dnes pripravila na obed? Brokolicu? Alebo nejaký iný super recept?
Tá presnídavka môže byť vynikajúca, ale ja by som sa z toho nenajedla. Ja by som ju mohla skôr zaradiť do vitamínového dňa, len keby tam nebol ten kukuričný škrob:(((

zunicka

Kubalka,urcite vyskusaj,kusky su tam pekne velke,je tam dost vsetkeho..lebo vacsinou byva vsade malo brokolice:)Este si kupujem aj Karotienku-to je baby karotka,velmi chutna.

zunicka

Kubalka,objavila som nejake receptiky na dnes
-odkaz odstránený-

-odkaz odstránený- - taketo podobne si asi robievas

kubalka

No, môže byť dobrá. Ja mám dosť problém kúpiť chutnú mrazenú zeleninu, pretože vždy je tam niečo, čo niekto nemá rád. Malí mi nechcú jesť ružičkový kel a zeler, manžel zas nemusí kukuricu. ale toto je celkom dobrá kombinácia

zunicka

Ja som tiez predtym nebola moc na zeleninu ale raz sme si sli robit nejaku rybku a zistili sme ze nemame zemiaky a priatel navrhol,tak si spravme k tomu nejaku zeleninu..mrazenu naparime...ved aj v restike to tak davaju.Tak sme to skusili a odvtedy to zboznujeme!!!Ryby uz inak ani nejeme len s takouto prilohou..mame oblubenu mrazenu zeleninu zn.Vinica Brokolicova zmes.350g stoji tu na Vlcincoch v CBA 0,65Eur.Je tam mrkvicka,karfiol a brokolica.Vyskusaj niekedy.

kubalka

Tak tá tvoja brokolica je ozaj diétna:)) Ja musím mať zeleninu ochutenú, keďže predtým som ju vôbec nejedávala:)) Som rada, že aspoň teraz mi celkom chutí. A možno časom tiež prídem na čistú chuť zeleniny a nebudem musieť dochucovať, iba mi bude stačiť pripraviť si ju nad parou

zunicka

Jasne,radsej sa poriadne najest ako hladovat.
Aha,tak vytrcaju kosti:)
Tak aj manzelovi chuti,no super..ale klobasa do ciny..nad tym by cinania krutili hlavou:)))
Jaj tak ty takto robis brokolicu,ja ju len naparim na paraku co sa pouzivaju na parene buchty,nijako neochucujem,tak to mame radi.Kedysi ked som nedietovala som si este na horucu zvykla postruhat syr.

kubalka

Ja si tiež nemyslím, že tých 250 g cestovín je veľa. Vždy si ich robím tak od oka a tiež zjem, koľko vládzem, ale určite nie 120 g, ako sa píše v diéte:)))) A nemienim to ani meniť, pretože potom by som bola tak hladná, že by som zbytočne pojedla mnoho iných vecí. Takže radšej riadny obed, ako potom ešte dojedať. Plecia som si nemerala, ale začínajú mi vytŕčať kosti, tak preto viem, že som z nich schudla.
Môjmu manželovi tiež veľmi chutia tieto recepty, mnohokrát vyskúša, čo máme ešte iné navarené. V piatok idem robiť zas tofu na čínsky spôsob a jemu tam primiešam aj tú klobásku podľa predstáv:)))

Hello dolly, ja tiež robievam vo vitamínové dni dusenú brokolicu ako Zunicka:)) Ja ju opeciem na olivovom oleji, podlejem vodou, ovegetím. Na konci pridám trošku cesnaku a často si do toho dávam aj kečup, ten ja musím mať všade:))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk