Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Kubalka,no ja zjem cestovim kolko zvladnem:)Ale mas pravdu,musim to niekedy odvazit.Myslim ze 250g nie je az tak vela alebo ano?
Jasne kludne to manzelovi povedz,bude super ak budes mat menej roboty s varenim,vsak o to viac sa mozes venovat detom.A mozno sa prida ako hovoris. Ved tie nase jedla su take chutne. Moj priatel napriklad moc spenat nemusi-asi si pamata skolske casy.Ale minule som mu nechala na veceru palacinky celozrnne plnene sampionovo spenatovou omackou a bol nadseny,ze ake je to fantasticke.Tiez bol nadseny z tych placiek zemiakovych ze chutia podobne ako klasicke a pritom su pre zaludok stravitelnejsie a podobne.
Schudla si v pleciach?tak to by ma nenapadlo si merat..alebo to vidis na obleceni?Tak ani licka uz nemas buclate,super super super!
Baby mam z nas taku radost!

kubalka

Zunicka, máš môj obdiv. Si perfektná:)) Ja som tiež schudla z pupka 4 cm, ale meriam si aj pás v najtenšom mieste. A to máš pravdu, že chudneme aj v častiach,ktoré si nemeriame, ja som dosť výrazne schudla v pleciach. Tie som aj predtým mala dosť útle, tak to ani nemuselo byť. A trošku aj v tvári, vždy som mala bucľaté líčka:)))

kubalka

Zunicka, áno presne si to pomenovala, tí čo nechvália - závidia. Tvoja kolegyňa je príklad ako vyšitý. Ja tiež poznám takéto prípady a radšej ich neriešim. Teda, snažím sa.

Pred manželom sa zatiaľ tvárim, že chudnem športom, a naozaj to tak aj vyzerá, keďže ma vidí jesť tie obrovské porcie a to množstvo sladkostí. Ale chystám sa mu to vysvetliť, ako fungujem a navrhnem, či sa nechce pridať, nemala by som toľko práce s varením:)))

Ja sa práve dokážem z cestovín veľmi dobre zasýtiť. Nejedávaš ich príliš málo? Dnes som si totiž prvýkrát počas diéty odvážila množstvo cestovín, ktoré odporúčajú v knižke v receptoch, t. j. 12 dkg. Teda najskôr som si odsypala zvyčajné množstvo, ktoré si varím a aj zjem a potom som to odvážila. Takže som prišla na to, že ja zjem približne raz také množstvo, cca 250 g cestovín v suchom stave!!!!! Potom som si navážila tých 120 g a je to teda dosť málo:((((

Hello dolly, váha bude takmer stále skákať o nejaké tie gramy hore-dole, ale dôležité je to, že cm pôjdu dole a už sa nebudú vracať do vyšších čísel. Ja práve vždy najviac schudnem po UH, neviem, čím to je, pretože na večeru vždy pojem dosť slušnú kôpku sladkostí. Po vitamínoch mi váha až tak neklesá.

zunicka

Kubalka tak som sa pomerala,zo vsetkych mier isiel centi dole a po navrate z obchodu aj dalsich sto gramov,takze sumar je:
38.den
vaha -5,7kg
pas,zadok -8 cm
stehno -5 cm
lytko -3 cm
Aby som uviedla na pravu mieru-pas si nemeriam tu najuzzsiu cast medzi prsiami a zadkom ale prave to brucho z ktoreho som chcela zhodit..cize pod pupkom asi 5cm.

zunicka

Hello doly,a pila si vcera dost?Lebo ak nie,tak na druhy den zvykne preto boliet hlava..alebo si meteosenzitivna,pomaly sa ma zhorsit pocasie,takze aj to je mozna pricina.
Myslim ze zatial si schudla pekne a po vitaminovom dni urcite ocakavaj pokles:)
Ja si zvyknem v tento den vzdy urobit nieco teple,dnes sa chystam naparit si brokolicu. Inokedy si udusim sampiony so spenatom,alebo s paradajkami.Takisto si mozes spravit zeleninovu polievku-bez zaprasky a zavarky samozrejme.Alebo si uvar resp.napar nejaku mrazenu zeleninku.

hello dolly

Ahojte, ahojte, ako sa dnes máme? No kde by sme boli, ved písať by sa aj chcelo, ale stále keď sem prídem, tak mi vypisuje systémovú prestávku, zázrak sa sem dostať :)

Tak dnes to zostalo na 75,5 tak ako včera, ale nevadí, včera som mala UH a jedla som cesto aj zmrzlinu, tak žiaden div :)Verím, že po dnešnom vitámínovom to bude zajtra 75 :)

Baby poradte mi čo dnes na vitamínový deň, obaávam sa že bez niečoho teplého to dnes nevydržím. A tie recepty v knihe sa mi ani jeden nepozdávajú. Inak, príšerne ma dnes bolí hlava.

zunicka

kubalka ta omacka znie super,urcite to bude dobrotka.Ja byvam po cestovinach skor hladna ako po ktoromkolvek inom obede,hm,neviem preco to tak je:(

zunicka

Tak dlho pracovat? To nieeee,na to je expert moj priatel:)
No chcem kupit tu brokolicu co je po 50centov a hrnozno,dnes mam vitaminy,tak nech mam co jest:)Rano tam byva plno ako hovoris,preto som vyskusala ist vecer:)
No cm este neviem,zmeriam sa ked pridem z obchodu.
Tak to ta krasne manzel pochvalil,je uzasne ze si takto vsima zmenu,urcite to uz super vidno,i ked ty sa mozno tak nevidis..mozno su dolezite aj ine cm,my si meriame 4 miesta,mozno treba aj cosi ine merat:)A manzel uz vies ze dietujes?Ci sa tvaris ze chudnes sportom?
Ze iny nechvalia nevadi,ja som pocuvala cez vikend,ze citujem:MNe si sa viac pacila,ked si bola tucnejsia.To povedala moja mamina.Svokra je zas presvedcena o tom,ze hladujem a doma varim same dietne somariny a tak priatela vykrmovala cez vikend tak,ze mu bolo v nedelu vecer zle:)))Kolegyna vie ze drzim dietu,este ani raz ma nepochvalila alebo sa nespytala kolko som schudla.Ale mne je to jedno,viem ze ti co nechvalia zavidiaaaa!Ja som uz nahovorila dve kamosky,co drzia dietu tiez,obe chcu schudnut tak 15kg. Jednej sa zatial dari celkom dobre,druha ma asi problemy so stitnou zlazou,takze tej to ide trochu pomalsie.

kubalka

Aha, ja že tak dlho pracuješ:))
Do kauflandu je lepšie ísť doobeda, aj keď tam býva stále neskutočne veľa ľudí. Čo chceš kupovať?

Blahoželám k ďalšiemu úbytku hmotnosti:)) A cm sa nejako zmenili? Lebo mne ide váha síce dole, ale cm nie a nie. A vieš čo mi včera manžel povedal? Že som riadne schudla. Ale zatiaľ mám tie pochvaly len od neho. Neviem prečo:((( Teda pardon, aj od Vas kočiek tu na fore. Ale však od iných ani nepotrebujem. Akurát uvažujem, akú omáčku dnes na cestovinky. Či taký mix: kaleráb, mrkva,paprika,paradajka udusené s kečupom-je to fantastické, alebo tam mám ešte šampiony, tak či radšej to s kečupom. Ešte uvidím, ale cestoviny to istia:)))

zunicka

kubalka,pozerali sme film,tak sme takto neskoro skoncili:)
suchariky neboli tvrde,ak poznas bake rolls,tak toto je makksie.
Kubalka na cokoladu sa niekedy vyberte,nebudete lutovat:)A co si dnes varis na UH?
Ja mam dnes rano o 300g menej,konecne sa to poholo dole,takze teraz som na tom kubalka ako ty -5,6kg dole:)Akurat ze dietku uz drzim trosku dhsie ako ty:))Chystam sa do kaufu,hadam zozeniem este nejaky tovar,nie ako minule ked som tam bola o 19.30:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk