Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, tak neskoro a ešte si hore? To my už dávno spíme, spolu so sliepkami:))) Takže sucháriky boli výborné? Nie je to moc tvrdé? Lebo čosi také som čítala pri tom recepte v komentároch. Závidím, že si mala včera tú horúcu čokoládu... ale v dobrom, hádam sa tam niekedy dostanem aj ja. Nevadí, že si si nedala kocku, veď si predsa čokoládu mala. Moika, vidíš, slniečko už zasvietilo, možno bude z toho nová láska a na tú starú rýchlo zabudneš. Zo šéfky si nič nerob,už to nejako musíš vydržať a hlavne, máš sa na čo tešiť-už ideš domov, takže to ťa bude držať nad vodou. Tak ty máš dnes UH? Aj ja:)) Som zvedavá, čo zas vymyslím na večeru, ale mala by som sa už začať krotiť:)

zunicka

no moika,tak to si nemala moc dobry den,dufam,ze ten zajtrajsi budes mat krajsi...len si pekne daj suknicku a poprovokuj peknusika:)vidis,nech si vaha blbne kolko chce,aj toto pokukovanie hovori o tom,ze vysledky su super!!!
Pizzu urcite vyskusaj,bola vyborna. Rozmyslam,co by si si tak mohla dat zajtra,ale ine ako cestoviny ma nenapada.Kubalka si zvykne robit aj tarhonu,ale to tam asi nemas...
Inak to cesto na pizzu zostalo uplne tenucke,takze moc nechapem na co je tam to drozdie,mozno by bol rovnaky vysledok aj bez pouzitia drozdia:)
Alebo si sprav palacinky!
Tu fazulu som mala aj ja vcera na veceru,dala som si ju s chlebom,lebo na obed so chleba vynechala:)
Dnes som na veceru vela nemlsala,len trosku horucej cokoladey (kubalka boli sme v le jour) a tri suchariky na ktore som dnes sem davala recept,su strasne dobre,zajtra ma tu budu pokusat:)Zase som si zabudla dat kocku cokolady,ale snad to nevadi,kedze som mala dnes horucu cokoladu.
Moika prajem ti krajsi den ako si mala,nam sa tu ma zhorsit pocasie,tak vam sa hadam zlepsi.Uz by si mala mat aj volno pomaly,ci nie?

moika

ahojte babulky :)
Konecne som sa dostala k pocitacu..v praci som sa tak vytocila a pohadala so sefkou, ale vravim si ze to nejako este ten tyzden vydrzim a huraaa holiday :)
Inak ja sa uz nevazim !! Ved ta moja hlupa vaha, sa kazdy den zastavi na inom cisle a stale to ide hore a nie dole...ved to nie je normalne :( Tak som zvedava co mi ukaze vaha na slovensku, hlavne dufam ze na zaciatku neuvidim tu nestastnu 6-tku, bo by ma asi porazilo :(
Inak musim sa vam pochvalit, dnes si ku mne v autobuse sadol taky peknusik :), pokukujeme po sebe uz nejaku chvilku a jedine miesto ktore bolo dnes volne, bolo vedla mna..prv sa hanbil a zostal stat a ked som sa tomu usmiala, tak sa usmial aj on a sadol vedla mna xixi...sice sme sa nerozpravali, no poviem vam bola som taka nervozna ako som dlho nebola :D A zajtra uvazujem ze si dam suknu alebo nejake sexi oblecenie, ved ked uz som taka "peknucka stihlucka", nech to vyuzijem xixi Aspon trosku spestrenia, po tych mojich utrapenych dnoch.
Inak musim vas vsetky pochvalit, za kilecka dolu. Gratulujeeeem a tesim sa s vami.
Zunicka, to cesto na pizzu chcem vyskusat, aspon nemusim cakat kedy vykysne :) Vcera som si chcela robit na dnes zemiakove placky, ale kedze som prisla neskoro vecer, uz som bola potom tak leniva.Ja som o den pozadu ako ty, tak aspon ked napises co si jedla, tak mozem opakovat :)) No kedze som bola vcera leniva, tak som v praci mala len zemiaky v supke a uvareny karfiol...ale bolo to super :) a na veceru som doma zbastila fazulku v rajcinovom naleve a zeleninu, dobre bolo, malo bolo :) No a zajtra ani len netusim co budem jest..Budem si musiet privstat a nieco vymysliet, ale asi opat skoncim na cestovinach, bo nemam susene drozdie na pizzu, ale tu si urobim na najblizsi UH den...uz sa tesim.

zunicka

enka4 a nebola si po takomto obede skoro hladna?Ja nemam odvahu si spravit na obed len polievku,mam pocit,ze by mi to nestacilo:)

enka4

caw zunicka, robila som si cesnacikovu polievku, zemiaky,cesnak, voda, korenie... to je vsetko a k tomu celozrne pecivko...mnam mnam....mooooc lubim...

zunicka

kubalka,no ja som si uz raz pizzu robila a chudla som aj tak,tak som aj dnes dala..a pozeram prave,ze v knihe je tiez recept na pizzu a je tam aj drozdie.Navrch som si spravila paradajkovu omacku z cibule,paradajok,kecupu a kapie.Posypala som sampionmi a sezamom-som si spomenula na teba ako mas rada sezam,tak ze vyskusam:)Robila som take nove cesto bez kysnutia a je suepr,tenke a chrumkave.
www.mimibazar.cz

zunicka

Ahojte babule,no ako sa dnes mate?den mame pekny slnecny,takze to je super:)
Ja si prave peciem pizzu a na vecer robim toto -odkaz odstránený-
A co vy dnes jete?Enka a aku polievku si to robis?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk