Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

enka4

ahojte kočky.tak sa budem aj ja musiet vyzbrojit nabuduce nejakym ovocim.dnes mam skrobovy den tak si idem varit polievocku,uz sa na mu moc tesim.mnam mnam. :))))gratulujem vsetkym k ubytku kg.dufam ze aj mne sa to pohne smerom dole.

kubalka

Lucka, neviem, ja som doteraz takéto pocity pri diéte nemala... A to ti tie problémy začali, keď si začala s diétou?

lucka222333

ahoj... ja drzim tuto dietu uz 14 dni a nie je mi velmi dobre na zaludok... casto mam pocit na vracanie.... moze to sposobit tato dieta???

kubalka

ja takisto:((( Často som si nič dôležitejšie ako jedlo nevedela predstaviť:(((( Strašne sa mi páči tento spôsob stravovania a dúfam, že pri ňom vydržím navždy. Hoci, vitamínové dni si nebudem robiť často,ale aspoň základ diéty by som chcela udržiavať stále.

sissska

jasne,malina :)...a výsledky sú asi na brušku mi najviac vidieť,už ho nemám nafúknuté,pekne spľaslo:),veď čo som ja dokázala požrať za 1 deň,ani neviem,kam sa mi to všetko vmestilo,hrôzaaa

kubalka

Sissska, 11 kg, to je pre nás malina, no nie? Do 3 mesiacov si štíhla ako laň:)) Na tejto diéte je super, že sa chudne hneď od začiatku a telo sa mení naozaj viditeľne v pomerne krátkom čase.

sissska

kubalka spolu by som chcela tak 11 kg,začala som na 66kg,teraz mám 63,3 :),tak na 55 by som chcela ísť a myslím,že sa mi to konečne podarí s touto diétou:)...vy už ste tak pekne zhodili,normalne ticho závidím:)...až ja budem mať aspoň -5kg tak budem oslavovať :)

kubalka

Zunicka, síce som ťa na váhe predbehla, ale v cm mám ešte od teba ďaleko. Nevadí, však ťa hádam dobehnem:)) Ja som pizzu ešte nerobila, najradšej mám cestoviny, takže moc to v tento deň ani neriešim. A je v knihe nejaký recept na pizzu? Na jednej diskusii som raz čítala, že v tento deň kočky papajú aj arabský chlieb so zeleninou, môže to byť fajn. Niekedy si to urobím aj ja.
Sissska, super, ja tiež jedávam koláčikov viac než dosť a výsledok mám pekný:)) A tebe to ide fantasticky dole, koľko chceš spolu zhodiť?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk