Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janina_22

Takže dnes mám prvý vodný deň...:D a už teraz viem, že určite niečo zjem, lebo potrebujem energiu...musím sa veľa učiť do školy veľa povinností mám a bez jedla to nejde.... tak som si povedala, že ak už budem niečo chcieť, si dám ovocie, proste nahradím vodný deň ešte jedným ovocným s omnoho viac vody, než deň predtým, lebo podľa mňa žiť iba na vode je dosť kruté a pomaly si uvedomujem, že je to diéta, tak ja to až tak prísne brať nebudem, a zajtra bielkovinový :) A obdivujem tie čo vydržia nepapať cez ten vodný deň :)

janina_22

Takže dnes mám prvý vodný deň...:D a už teraz viem, že určite niečo zjem, lebo potrebujem energiu...musím sa veľa učiť do školy veľa povinností mám a bez jedla to nejde.... tak som si povedala, že ak už budem niečo chcieť, si dám ovocie, proste nahradím vodný deň ešte jedným ovocným s omnoho viac vody, než deň predtým, lebo podľa mňa žiť iba na vode je dosť kruté a pomaly si uvedomujem, že je to diéta, tak ja to až tak prísne brať nebudem, a zajtra bielkovinový :) A obdivujem tie čo vydržia nepapať cez ten vodný deň :)

janina_22

janina_22

joj alise, ale ja som maličká, mám iba 165 výšku na mne vidieť každé pribraté kilečko a necítila som sa v pohode, keď som mala 60kg...teraz sa cítim fajn, konečne po pol roku...:)a tiež to neberiem ako diétu :) aký máš dnes deň alise?? :)

alise

Ahoj kočky... no janina, tak mat tvoju vahu, tak sa nevzrusujem nad dietami, aj ked tato 90dnovka sa neda povazovat za dietu :) Ja.. pod 70 kil som mala naposledy asi v 15tich, od puberty nie a nie sa pohnut s váhou. Ale asi keby som bola tak chuda, tak by malo so mnou okolie problem, nakolko som od mala baculata a ani sama seba si neviem taku chudu predstavit :) Ale asi som si aj zvykla stale nieco skusat- diety a tak...
Siwonka, to by aj mna zaujimalo, ako sa zbavim toho ovisnuteho :) Ja ani tielka nejak nenosim, vzdy nejake bolerko navrch :)
juj, ale ten čas leti.. tak sa vsetky držkajte :)

siwonka

neviete mi nejako poradiť ako schudnem take tie šunčičky na tricepse??.. nechcem nabrať svaly ale hompála sa mi to tam a chcem to dať preč :))

janina_22

alise: ja extra pivko nemusím, dala som si ho kvôli tomu hokeju :D inak pekne ti to ide, ked už si na 59. dni :) ja budem mať v sobotu l.vodný deň, som zvedavá ako obstojím :)zatiaľ mám dole 4 kilká odkedy som sa vážila, ja osobne na sebe cítim, že som dala preč to, čo som chcela, ale pokračujem s vami, lebo okrem toho, že ma to baví, tak sa chcem vyhnúť "jo-ju" dúfam, že kilečká ešte pôjdu dole,môj ciel je mať 50kg...uvidíme, či 5 kíl padne dole za tie dni :) a hej alise, je to pravda, ja sa tiež úžasne cítim je to na neporovnanie, pred diétkou som už pomaly nevychádzala z bytu, tak som sa hanbila za sádielko :) a teraz sa veľmi dobre cítim, až na fotke som na sebe zbadala, že som schudla :) super pocit...a alsie ja by som tiež rada viac pokecala, ale nei som z liptova :)

alise

Inak ešte musím napísať,naozaj to letí, ani nevime ako som sa dopracovala k tomuto dni... Nehladujem, chudnem a citim sa fajne :)

alise

Ahoj dievcata, tak ja dnes na 59 dni. Ráno som sa vážila, bo včera- na pitnom som zabudla- nestihla som, mám dole takmer 5 kíl, no nejde mi to tak rýchlo dole ako vám /mozno mi už ani diety neucinkuju, bo som ich už tolko skusala- od malička, ale mám 5 cm dole z bokov a aj z pásu, tak super a samozrejme s chutou pokracujem, mám co davat dole...A baby Liptacky, nedame nejake stretko? Bolo by to super, doma sa nemam s kým o tom bavit a rada spoznavam nových ludi. Moj email: eca111@centrum.sk
Ja mam dnes filé na cesnaku s paradajkami, abo tak sa to volalo v knihe, nemala som napad, co narychlo, tak si idem pochutit :)
Janina a ja som tiež už viackrát pivu neodolala, ale zase nato, kolko chodim von s partiou odolávam celkom dobre...:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk