Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

ahojte,mam z vas vsetych radost,ako vam to pekne ide.Moika,som zvedava co ukaze vaha na slovensku,ale isto cislo co ta potesi..a ked ta chvalia aj kamosky,tak to je isto super. Kubalka,tvoj vysledok je super,uz si ma predbehla,ja stojim zamrznuta na -5,3kg:)Hello_dolly,vidis,kilo a pol dole,to je uplne uzasne,gratulujem!
Kubalka dnes na veceru este neviem co si dam,mozno pojdeme do mesta na nejaky kolacik.Ty co dnes varis na skroby?Ja akurat rozmyslam co si spravit na UH obed...v poslednej dobe su to stale cestoviny..zeby pizzu?Inak zvlastne ze v knizke pisu,ze by sa malo v tento den jest bezkvaskove pecivo..ale do pizze predsa drozdie ide...hm...

sissska

ahojte...dnes mám 14.deň a dola spolu 2,7kg a tak som zatiaľ spokojná,síce mi teraz váha stojí,ale to isto preto,že mám svoje dni...inak musím priznať,že občas porušujem,hlavne v bielkovinový deň jem aj pražené jedlá,síce minimum tuku,ale aj tak pražené a v UH deň zjem tých koláčikov viac ako mám,ale neberiem to tragicky,aj tak chudnem :) a ak do vodového dňa budem mať dole spolu 5 kg,tak budem vysmiata :)

kubalka

Hello dolly - tak vidíš, že sa to pohlo. Držím palce a neboj, teraz sa kilečká rozbehnú smerom nadol:))
Zunicka - čo dnes papáš na večeru? Isto zas nejakú delikatesu:))) No, boli sme tam včera stredobodom pozornosti, dúfam, že už nebudeme musieť takéto nič riešiť, aj keď pri našom živom synkovi sa dá čakať všeličo:)) Moika, ty máš takú super váhu pri tvojej výške, že musíš byť úplne štíhlunká. Keď ťa tak kámošky vychválili, musela si ísť dole aj v cm, možno viac ako na váhe. Na ten vodný si určite nachystaj nejaké to ovocie, ja som si tiež kúpila aj mrkvovú šťavu, aj som mala zásoby ovocia, ale akosi som sa po tom predchádzajúcom dni na chate nedokázala skoncentrovať:(( Ale nevadí, hoci mi to je ľúto, výsledky sú OK, takže už ho radšej nabudúce vynechám a budem si stále pokračovať v rozpise dní, prípadne,ak schudnem napožadovanú váhu, tak už si budem striedať dni ako Zunicka. Podla potreby:))) Dnes mám o 200 g menej, takže spolu už 5,6 kg:)) Pekný dník všetkým.

hello dolly

čo k pol kilu... dnes mi váha ukázala 75,5 kg, čiže o kilo menej ako včera :) ja tomu nerozumiem prečo to tak dlho stálo, ale som strašne rada :) včera večer sa mi sem nedalo dostať, tak som radšej skôr šla spať, aby som odolala pokušeniu zhrešiť. konečne vidím výsledky a že to ide, tak aspoň mám motiváciu odolávať.

zunička, moika, mohla som pokračovať, ale tak ja som mala za sebou len 4 dni v podstate, ten piaty som odbabrala, tak som sa rozhodla že začnem nanovo a bez prehreškou, v deň keď som začala nanovo som si kúpila aj tu digitálnu váhu. keby som bola na nejakom 30 dni, tak nezačínam odznovu, ale toto bolo fakt len pár dní a mám proste lepší pocit, keď idem odznova. dnes bude tuším na večeru zmrzlina :)

moika

vierrka ...vitaj medzi nami...neboj isto to zvladnes..prve dni budu trosku tazke, kym si zvyknes, ale potom to bude pre teba hracka. A odvaz sa, aby si videla kazdy gram ktory ide dolu, to ta bude pohanat dopredu.
hello dolly...blahozelam k pol kilu dolu :) super :) ...inak kludne si mohla pokracovat aj po prehresku dalsim dnom aky nasledoval. Nic by sa nestalo.
enka...ja si vzdy do kabelky pribalim jedno jablko, ci susene ovocie, ked ma pochyti obrovsky hlad. Hlavne nehladovat..ale dat telu co potrebuje.

moika

Ahojte kocky
No konecne sa mi sem podarilo dostat, rano som nestihala..a po praci som bola este na kavicke s kamoskami. Mam bielkovinovy den, tak som si mohla vychutnat moje latte :) Kamosky ma vychvalili ako super vyzeram, co ma povzbudilo samozrejme :) No a moja vaha? No raz mi vaha ukazuje 56, inokedy 57…to je tym, ze nemam tu uzasnu digitalnu :( . No nevadi, ja som aj tak spokojna a to je podstatne. Ked pridem domov na slovensko, tam to budem vediet vahu presne na gramy xixi
Zunicka…tak ty si si urobila radost?? To je super…teraz je z teba nova zena…sexi teplaky, novy uces, stihla postava…no toto :)))
Kubalka…ja tiez neviem ci vodovy den vydrzim, budem sice v praci, co by nemal byt az taky problem, ale bojim sa, ze budem velmi unavena a moj zaludok si nieco vypyta, tak rozmyslam, ze mozno tak v stave nudze budem mat pri sebe aspon susene ovocie …No inak si pekne toho pojedla ti poviem, a taky fajny mix…ty to sladke milujes teda ti poviem :)) A samozrejme, GRATULUJEM k vysledkom, tesim sa s tebou…tak to berme, ze si pekne oslavila tie kila a centimetre dolu :)

zunicka

Kubalka,to len take male zmeny,vsetky teplaky mam vytahane hrozne,potrebovala som uz nejake normalne,v ktorych by osm aj do obchodu mohla vybehnut:)A vlasy som uz potrebovala podstrihnut,uz som mala rozstiepene konceky.
Tak ale ako citam,aj ty sa chystas na zmeny.Bude z teba nova zena.
No vidis,si tenka tak mozes sladkosti.To je vlastne kompliment:)
No teda,takze ste dnes boli stredobodom pozornosti.Ale uz bude dobre...

kubalka

Zunicka, ďakujem za pochvalu. áno, som trieda, hlavne čo sa týka toho prežierania,hehe:))) Tak ty už robíš na sebe ďalšie zmeny? Nové vlasy, nové tepláky? Mńa to ešte len čaká. Tiež chcem trošku zmeniť účes aj farbu vlasov. Práveže ma nikto nepochválil, akurát mi na chate povedala mamina sestra, že ja môžem jesť kľudne sladkosti, že som tenká. Ja som teda v tehotenstve vôbec nejedla za troch, dva mesiace som si odležala v nemocnici a tam bola tak hrozná strava, že som mala problém priberať. Počas celého tehotenstva som pribrala len 13 kg, čo sa zdalo každému na dvojičky málo. Podľa kníh som čítala, že by som mala pribrať 16-20 kg. Stehy sme vybrali, vedela o nás celá nemocnica, tak vrieskal. Na chodbe behal kade-tade, vyvádzal a keď zbadal lekára (išiel odniekiaľ zvonku do ambulancie), tak spustil také revy, ešte mu nikto nič ani nerobil:))

Aďa, blahoželám, uži si najkrajšie chvíle v živote ženy.

zunicka

adka,tak ty si bola taky tichy speh:))
Tak v prvom rade moc drzim palce na statnice,urcite to zvladnes!
Ale co je najdolezitejsie,moc moc gratulujem k babatku ktore cakate,to bude radosti vo vasich zivotoch! Je mi luto,ze ti byva zle,ale take to uz byva...drzim palce aby sa to casom zlepsilo..akurat som minule citala,ako si maminy myslia,ze musia jest za dvoch a ze to vobec nie je pravda,dolezite je len zdravo sa stravovat a mimco si uz z toho vezme vsetko dolezite ...i ked ja nie som spravny clovek na poucovanie,to skor mozno kubalka,ktora ma dvojicky by vedela napisat ako je to so stravovanim v tehotenstve:)Kubalka papala si za troch?:))
Adka nezabudni sa nam sem pochvalit,ako statnice..na tvoje zdravie si tu mozeme pripit poharom neperlivej mineralky;))))
Drz sa!:*

ada2011

Ahojte kocky. Minuly tyzden som sa sem prihlasila a v ten den som prisla na to, ze som tehotna. Myslela som si, ze sa budem stravovat nadalej podla tejto diety, ale neda sa to, byva mi zle, stale musim nieco jest, aj ked mi nechuti. To je ironia osudu, konecne som nasla dietu, ktorou sa mi podarilo perfektne schudnút, aj mi vyhovovala a teraz budem pekne priberat, ale tehotenstvo je radost. Na druhej strane sa tesim, ako budem po porode davat s 90 dnovou kilecka dole, aby som bola pekna stihla mamina. Este aby som zvladla vo stvrtok statnice a mozem sa naplno venovat priprave na materstvo. Drzim vam tu vsetkym palce, vase vysledky su skvele, zunicka, ze je to vynikajuci pocit, ked sa na teba priatel nemoze vynadivat:-)Je super, ako si tu pomahate a povzbudzujete sa. Ja som si po cely cas diety citala vase komentare a velmi ma povzbudzovali. Drzkajte sa a nech sa vam kazdej podari schudnut na taku vahu, aby ste boli so sebou spokojne.
Pa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk