Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

enka4

ahojte kočky! zunicka,moika dadakujem za podporu.ste strasne zlate.vitaminy som zvladla v pohode.uz som nebola doma tak sa to dalo prezit.len uz som strasne hladna lebo som v skole a koncim az o pol stvrtej a zatial som mala len rano salatik ovocny a jedno strasne kysle jablko takze sa strasne tesim domov.ako sa vam dari?ked budem mat moznost tak sa este zastavim dne.drzte sa babule..:)))

zunicka

kubalka,si trieda!!!super vysledky,super,tesim sa moc!
Kedze si tak krasne schudla isto ta tie prehresky ani nemrzia..vsak co,raz za cas..ale pokombinovala si teda toho statocne:)))))
Ale aspon vies ze vodovy den si uz asi robit nebudes:)No a este si nenapisala,ci ta niekto na chate pochvalil ze aka si stihla!?
Ja som mala tie dva UH za sebou,co bolo super,vahu mam stale rovnaku uz tyzden,nevadi:)Dnes som bola u kadernicky,tak mozno zajtra budem o par vlasov lahsia:))))
Ja som si kupila cez vikend nove teplaky na doma,take paradne obtiahnute a priatel sa nevie vynadivat:)
No skoda ze uz nejdeme rovnako,to preto ze ty si mala ten svoj "vodny" den,mozno si ho aj ja niekedy dam a budeme zase na tom rovnako:)
Boli ste dnes vyberat stehy?Zvladli ste to?

kubalka

Ahojte babule:)) Rozmýšľam odkiaľ začať, ale radšej od toho pozitívneho:)) Dnes mám 30.DD, dole 5,4 kg, z pása -3cm, z bokov -3,5 cm, zo stehna -4 cm, z brucha -4 cm:)) Centimetre sa moc dole nepohli, ale zmenu je teda vidieť aj cítiť. A myslím, že hlavne tým, že cvičím pôsobím o dosť štíhlejšie a postava je pevnejšia. Enka, ak si ty mala megaprehrešok, tak potom neviem, čo mám o sebe napísať ja, v sobotu sme boli na chate, jedla som tam s mierou, ale všetko čo bolo naservírované: mäso kuracie aj bravčové, guláš, koláčiky, dokonca aj dva rady z čokolády Milka karamelovej. Aj napriek tomuto dňu som sa včera postavila na váhu a ukazovala mi o 600 g menej ako dnes. Včera som mala mať vodový deň, ale ten som tak dokašlala, že až. Nažrala som sa ako prasa pri válove, a to doslovne. Koláče, bebe keksy, pol bonboniéry tofifee, lentilky, fit tyčinku, dva perníky, syrové nite, pribináčka a už si ani nepamätám riadne čo som do seba popchala v priebehu včerajšieho doobedia. Poobede som sa snažila trošku krotiť, jedla som už len ovocie a orechy. Takže môžem skonštatovať len toľko, že absolútne nie som schopná vydržať celý deň na vode a vodný deň si už viac nemienim zopakovať. Keby som ho bola vynechala a pokračovala ďalej v rozpise, určite by som urobila lepšie. Bolo to pre mňa velikánske ponaučenie. Ja jednoducho nevydržím hladovať. Takže vďaka včerajšiemu obžerstvu som dnes mala na váhe o 600 g viac. Ale myslím,že aj tých 5,4 kg je krásny výsledok. Hoci, mohlo to byť 6, ale to je do týždňa dole:)) Maximálne tento štýl stravovania odporúčam každému a ak aj zakopnete, pokračujte ďalej. A vyvarujte sa tomu, čo som urobila ja. Ak nevydržíte celý deň na vode, dajte si radšej ovocný deň,alebo pokračujte normálne v rozpise, len sa "nerozšupnite" ako ja.. Zunicka, dnes máš škroby? Tak to už nejdeme narovnako, ja mám bielkoviny:(((

zunicka

vierka,dieta sa da zvladnut uplne v pohode...prvy tyzden to bude tazsie ale potom je to uz uplna pohoda.Treba mat ale trosku pevnu volu a odolavata vsetkym nastraham ktore sa v dany den nemozu jest:)

zunicka

vierka,len sa pekne odvaz..lebo ked sa budes vazit pri diete tak bude vediet kolko slo dole a to ta bude povzbudzovat.Neboj pri tejto diete isto schudnes...zatial vsetky co tu chodime me dali co to dole,drzim palce!

zunicka

dolly v knizke sa pise,ze ked zhresis mas pokracovat dalej ale podla mna je to v pohode ked si zacala odznovu,uvidime aky to bude mat efekt.Dnes mas skroby,nezabudni vyvar zeleninovy k obedu.
Ja mam tiez skroby.
Tak drzim palce a podavaj pravidelne hlasenia.
Ozaj,jedz normalne porcie..zda sa mi ze dost malo jes.Ked je telo hladne,prechadza to krizoveho rezimu a uklada tuky a to mi nechceme..takze sa najedz dosyta aj na obed aj na veceru..medzi tym ked si hladna daj si ovocie,susene ovocie..hlavne nehladovat...

vierrka

ajoooooooooooooj : ))))))))
Vies co netusim :D ja sa bojim na tu vahu ist,, odvazim sa tak najskor o tyzden, momentalne chcem zhodit tu masu sádla z pupku a ked bude trosku dole potom sa zacnem vazit :D
a ty idees z akej vahy? Ako dlho uz si v tom zabehnuta? Daa sa to zvladat? :)
A kolkoze to mas kil teda?:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk