Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

hello dolly

zunička, neviem či som urobila dobre... mala som mať 6. deň, ale ja som včera začala odznova, teda dala som si bielkoviny, kvôli tomu dobabranému dňu predtým, lebo ten deň nebol prehrešok, ale jeden megaprehrešok a strašne ma to štvalo. aj tak som iba na začiatku, takže pár dní, hore - dole, začala som odznova. takže dnes mám škroby. inak, viac som isto neschudla, lebo to by som iste cítila, ale necítim. ty máš aký deň, zunička? baby, prajem vám prajem pekný slnečný deň a ozvem sa zasa večer :)

vierrka

cauteeeeeeeeee : ))))))))))
Dnes som zacala 90 dnovku ked som sa vcera zbadala v zrkadle az mi zle prislo :D :(
Tak idem na to, dufma ze sa podari,,,

hello dolly

baby, baby, baby, ja mám o pol kila menej :) žiadna sláva, ale konenčne tam nevidím tých hnusných 77 :)

zunicka

Ahoj moika,hm,takze ziadna slava...tak hadam tento tyzden bude lepsi.
No tak ako vaha dnes?Pochval sa!
U rodicov bolo fajn,upiekla som kolac,bol dobry:)
Takze cakam na spravy o vahe teba moika a aj kubalky,ktora by mala mat za sebou vodovy den!

moika

ahoj zunicka...no vikend mam uspesne za sebou...v sobotu bola v praci hrozna nuda, nedele som sa obavala najviac, bola sice zo zaciatku celkom kludna, co sme sa vsetci divili, ale samozrejme sa to pokazilo...a pridalo sa k tomu este aj irske uprsane pocasie, tak som prisla domov nielen vytocena z prace, ale aj mokra do nitky :)
Dnes som mala vitaminky, celkom som to zvladla bez prehreskov, tak som zvedava kde sa zastavi zajtra rucicka na vahe :) Rano ak ma sem server vobec pusti, tak dam hlasenie :) Babulky, uz len tyzden a budem mat 1/3-tinu za sebou...huraaa :)
Zunicka ako bolo u rodicov? Si si pochutnala na dobrotach ktore mama napiekla ??
Hello dolly ...je zvlastne, ze sa ti vaha nepohla dolu ...ja by som tiez ako ti zunicka radi, skusila pridat ten vyvar, ale urcite to nevzdavaj...usmev moja...mozno tvoje telo chce trosku viac casu. Uvidis, pojde to dolu :)

zunicka

hello dolly, este som si vsimla ze prve dva dni si nejedla vyvar,skus aj to zaradit do jedalnicka. Okrem toho vypi na lacno pohar vody, ranajky si daj az pol hodinu potom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk