Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

hm doly,jedalnicek vyzera uplne v pohode,dokonca sa mi zda,ze si jedla dost malo,takze to je zvlastne..ano skus viac pit,hm...
neviem ci ide o stiahnutie zaludku,podla mna skor o zmenu metabolizmu.pi vela,minimalne dva litre ale mozes aj viac...ja som na zaciatku podla mna dala dole asi kilo vody,prvy den som stale behala na vecko a na druhy den som mala o kilo tridsat menej...ale ty mozno nie si taka zavodnena ako som bola ja..ale aj tka sa cudujem ze ani deko neslo dole..moze to byt tou vahou,dobre ze uz mas digitalnu. Ta nova je zvlastna -ze ti ukazuje tri rozne vysledky,to by nemala...

hello dolly

skúsim piť viacej tekutín, možno to pomôže... inak, možte mi niekto vysvetliť ako je to vlastne s tekutinami? pri diéte ide os tiahnutie žalúdku. ale keď pijem veľa vody, nie je to rozťahovanie žalúdku?

hello dolly

no čo už sama som si na vine... úplne som si dobabrala metabolizmus... inak na začiatku roka som mala o sedem kíl menej, ale nesprávnymi dieétami som sa dostala na 77 kg. bojím sa, že aj teraz to tak dopadne :(

hello dolly

takže na začiatok som mala prečisťovací deň keď som jedla iba jablká... potom

1.deň
r - banán
o - mäso na šťave + trošku tmavého chleba + zeleninový šalát
v - to isté čo na obed len polovicu

2.deň
r - jablko
o - zemiaky v šupke + zeleninový šalát
v - to isté čo obed ale len polovica

3.deň
r - jablko
o - pizza, na nej iba pretlak a pradajky
v - keks

4.deň
po jednom jablku na raňajky, obed, večeru, medzitým ešte trochu sušeného ovocia

zunicka

hello_dolly,tak to mi je strasne luto a nejde mi to do hlavy ze si dole nedala vobec nic..fakt sa mi tomu ani nechce verit..skus sem v skratke napisat co si tie 4 dni jedla....

hello dolly

ahojte baby. ako sa vam darí? ja som včera totálne zlyhala... po 4 dňoch som sa postavila na váhu a nezišlo dole ani kilo :( takže totálne demotivácia + strašne zlé správy, ktoré ma takpovediac zložili... no, nejako sa spamätávam a pokračujem ďalej... ja neviem či už mám tak dobabraný metabolizmus, že nereaguje, alebo neviem čo. vôbec som neporušovala, jedla som posledné jedlo o pol 16:30, večer som vždy behala a stále stojím na tom istom :( ale bola som si dnes kúpiť digitálnu váhu, tak dúfam, že na nej lepšie bude vidno úbytok. aj keď... dnes som ju skúšala 4x za sebou s 3 rôznymi výsledkami... samozrejme len dekagramovými, ale aj tak ma sklamala tá váha. mňa by fakt potešil úbytok aj tých 500 gramov, ale ako vidím ani táto nie je presná.

zunicka

lochneska26,vitame ta medzi nami. Drzim palce nech sa podari schudnut vysnivanych 30kg,bude to fuska,ale ty to zvladnes,hlavne si hned na zaciatku precitaj niekolkokrat zaciatok knizky, aby si si zapamatala co mozes v ktory den jest a co s cim kombinovat.
Kavu pijavam s mliekom a cukrom a pohoda..ale ja nechcem tak vela schudntu ako ty,takze asi by som sa na tvojom mieste snazila to trosku obmedzovat,pit kavu napriklad len kazdy druhy den a az si na to zvyknes mozno len kazdy treti..vsak vyskusaj a uvidis,ci to dokazes...

lochneska26

Jeeeej aké milé privítanie hned na začiatok :) Knihu mám už prefotenú :D Sa teším, idem sa do neh pustiť a normálne mám z toho dobrý pocit :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk