Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

lochneska...budeme radi ak sa pridas medzi nas...ver tomu,ze tvoje rozhodnutie je spravne, ved pri tejto diete chudne kazdy a to je super :) Tu sa navzajom podporujeme, pochvalime kazdy gram dolu, povzbudime ak zhresime...a to nas pohana dopredu.
V diete je kava dovolena, ale bez cukru a bez mlieka. Ja pijem kavu bez mlieka ale sladim, trosku menej ako som sladila predtym. Dievcata piju kavicku aj s mliekom, hlavne ked je bielkovinovy den, kedy mozes aj mliecne vyrobky. Mas knihu o tejto diete? Ak nie..napis sem svoj email..a poslem ti ju.

lochneska26

Ahojte baby, vidím že táto téma je tu jedna mála zo serioznych, chcela by som držať túto dietu, mám vysoku nadváhu a potrebovala by som schudnut aj zo 3o kilogramov, ale chcela by som vedieť ako je to s kávou pri tejto diete ??

moika

enka...to vobec nevadi ze si zhresila moja...mne sa to tiez uz stalo, ved zajtra mame vitaminky..tak to pekne dobehnes, a si zober ze nehresime takto kazdy den..to sa moze stat kazdemu,asi to telo potrebovalo.

enka4

ahojte kočky.dnes je to dajake dodrbkane.uz sa snazim sem dostat cely den.tak sa mi to konecne podrilo.zunicka, kubalka sak ja som z cadce..ale vacsinou som aj tak v nitre ..v do ziliny som este na strednu chodila.. :) inak musim sa dnes priznat ze som uplne zlyhala,domaca mamina strava ma uplne dostala..darilo sa mi dodrziavat do 15.00 a potom som uplne zlyhala a miesala som piate cez deviate.ale snazila som sa dodrzat aspon prijem Kj do tych 6000,zajtra mam vitaminiky tak sa tesim ze sa dam zasa troska do poriadku...

kubalka

Ahojte, ja dnes len tak na skok. O nejaké 2 hodinky odchádzame z domu a vrátime sa až zajtra večer:) Zunicka, nemyslela som, že ten "gofrovač" je tak lacný. To by stálo za to, omrnúť ho:) Moika, to voľno tak rýchlo ubehlo... Mne sa zdá, že si stále len v práci.Enka, ty si odkiaľ ak sa smiem spýtať, keď ste boli kupovať oblek v Žiline? Ešte som chcela k tomu papaniu po 20.hod. Pamätám si, že zo začiatku diéty som asi 2x jedla okolo 20.45, ale len ovocie a trošku orieškov. A bola som milo prekvapená, keď som na druhý deň mala na váhe aj tak menej ako predošlý. Ak Vám to má "zachrániť život", tak si kľudne dajte. Ale samozrejme inak sa snažím dodržiavať jesť len do 20.hod.

zunicka

ok,tak to nie je prehresok..vsak my tu aj tak tie prehresky moc neriesime:)
Hm,tak to je zle...neviem co by bolo v tejto situacii dobre,ale kedze teraz je to zle,horsie to uz byt nemoze..takze mozno by to za nejaky pokus stalo...

moika

zunicka...no trosku aj prehresok by som povedala ze to je, lebo som ju pila 20.15 a to by som uz nemala..ale velmi som ju potrebovala...a myslim ze nic sa nestalo, ved som dnes vela tomu jedeniu nedala.
No s kamaratom je to stale zle..si ma vymazal z priatelov na pokeci:(..ale na skype zatial este figurujem :)...ale nevidim to vobec ruzovo...bohuzial..neviem co mam robit, aj by som sa mu chcela ozvat a tvarit sa, ze sa nic nestalo...ale neviem ci je to spravne.Hrozne mi chyba :(

zunicka

fakt,o hodinu menej,jasneeee..som ta takto nehanebne obvinila z prehresku ktory nie je prehreskom:)uf,tak to ta necaka moc dobry vikend..:(
ozaj a nejaka zmena s tym tvojim kamaratom?ci stale je to naprd?:(

moika

zunicka...ja tu mam o hodinu menej..takze to este pohoda...ja viem ze by som nemala. ale dnes musiiiim a ta kava mi je zachranou !!!
Joj moja..na vodovy sa este necitim...chcem to dodrzat ako je pisane, aj ked toho vela nezjem. No silu budem potrebovat v nedelu, cakame americanov, najvacsich stazovatelov a ja si ich budem uzivat cely ich pobyt, uz sa neviem dockat :( a to mam v nedelu vitaminky...takze by som ich mala celkom v pohode zvladnut, kedze nebudem mat cas kedy mysliet na jedlo.

zunicka

moika o deviatej kavu?to nieeee...po 20 uz nic do zaludka okrem vody nedavaj!
Mrzi ma ze ti nechuti jest,lebo to nie je dobre,nebudes mat silu pracovat:(ked ti tak jest nechuti,tak si sprav vodovy den,to by si v pohode zvladla...a potom ked budes na slovensku budes moct hodovat:)
dakujem za pochvalu:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk