Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

ahojte babulky :)
No dnes som bola po mojich "krasnych" dvoch dnoch v praci, celkom to uslo, skor take lazo-plazo som mala...ale opat makam 6 dni a najblizsie volno mam az vo stvrtok :(( ale potom uz len tyzden a huraaaa domov :)))
Dnes mi tak ako aj vcera vobec nechutilo jest, mam tak scvrknuty zaludok, ze az az :( a vobec sa mi to nepaci. Mala som rizoto a vobec to do mna neslo. Zajtra mam UH den, zunicka aj ja mam cestovinky so sampinonovo-rajcinovou omackou :)
Zunicka...aj odo mna velka pochvala, za 1 cm dolu...supeeer :)
enka...urcite do 2 mesiacov 10 kg bude dolu, ani sa nenazdas...a myslim ze si musela dat nejake 2-3 kg dolu...to uz ked ja som nieco zhodila...tak ty urcite:)
inak vam zavidim, ze ste vsetky z jedneho mesta, mozete sa hocikedy stretnut...a ja tak daleko od vas :(
Idem si urobit kavicku, ktoru ste vy pili okolo 15.00 hod. :))

enka4

ahojte kočky.tak som sa prave vratila zo ziliny, boli sme brachovy kupovat oblek.zunicka snazim sa pit co najviac ale tie dva litre asi nevypijem tak sa budem snazit este viac.

zunicka

no to je skoda,niekedy byva v akcii v lidli za mozno 300Sk. My mame toastovat eta 3v1 a mame tam aj vymenitelne platne na gofry,takze si sem tam robievame...akurat som si bola kupit vajicka,kedze teraz ich nepouzivam do varenia,nemala som a hura do varenia;)uz som aj hladna:)
Tak ty uz mas po veceri,tebe je hej..dala si si k tomu aj kavicku?

kubalka

Zunicka, nemáme:(((( Určite by im to chutilo, hlavne dcérke, ona zdedila chute po mne:))) Malý sladkosti moc nemusí:)) Už si aj večerala? Aké to bolo? Isto super. Ja už to mám za sebou, zas som si trošku pridala, ale ja som už raz taká.

zunicka

Tak ti napisem recept na frappe:
Do malej 3dcl flasky si daj lyzicku rozpustnej kavy,trosku studenej vody a 2lyzicky cukru.Flasku zatvor a hrkaj snou az kym sa nevytvori slabohneda pena.
Do pohara v ktorom budes servirovat si nalej pol cm salka:) Nalej na to penu z flasky a pohar dopln mliekom. Penu mozes ozdbit este salkom. Podavaj so slamkou a dlhou lyzickou.
Je to fajn osviezenie v letnych dnoch.
Ak mas penic mlieka,penu mozes vyslahat aj tym,ak nie,dobre posluzi aj uz spominana flaska:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk