Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Tak ti napisem recept na frappe:
Do malej 3dcl flasky si daj lyzicku rozpustnej kavy,trosku studenej vody a 2lyzicky cukru.Flasku zatvor a hrkaj snou az kym sa nevytvori slabohneda pena.
Do pohara v ktorom budes servirovat si nalej pol cm salka:) Nalej na to penu z flasky a pohar dopln mliekom. Penu mozes ozdbit este salkom. Podavaj so slamkou a dlhou lyzickou.
Je to fajn osviezenie v letnych dnoch.
Ak mas penic mlieka,penu mozes vyslahat aj tym,ak nie,dobre posluzi aj uz spominana flaska:)

kubalka

Tak mi prosím pošli ten recept:)) Už sa teším. Program si pozriem, keď budem mať trošku viac času. Akurát sa zobudili decká, tak už mám po vegete:))

zunicka

Tak to by som na teba nepovedala,ze klasicku:)Ja mam najradsej presso,najlepsie robia v restauracii LaHabana na stvorcaku alebo v kaviarni Manett vo Farskej ulicke.
Latte mam tiez rada,robievam si aj doma,ak chces mam fajn recept.
Doma si robievam instantnu kavu so mlieckom do kavy a cukrom.
Ten program si priamo pod tym linkom mozes pozriet.ak ti hned nespustilo prehravanie,asi ti chyba nieco nainstalovane...nazov znie tak divne,clovek by si myslel o com to je,ale ide o to,ze baby maju komplexy,kvoli ktorym sa trapia a taky fajn moderator ich tam uci nabrat sebadoveru..niektore pribehy su zaujimave...

kubalka

Zunicka, ja pijem klasickú-tureckú. Ale vždy s mliečkom alebo smotanou, samotnú nemôžem do seba dostať. A moja najzbožňovanejšia je latté:))) Ale tú len v bielkovinový deň. Vtedy sa snažím vytiahnuť manžela na kávičku niekde do reštiky alebo do baru. V maxe robia v jednej kaviarni túto kávu fantasticky. A ty piješ radšej nesku? Ten program nepoznám. Dá sa pozrieť aj na nete?

zunicka

kubalka,tiez to tak robievam,ze si dam so sladkou vecerou,ale to je este daleko..dnes som dostala chut uz skor:)Aku si robievas kavu?Klasicku alebo instantnu?
Poznas toto?
prima.stream.cz
Je to celkom dobra relacia na povzbudenie sebavedomia,ked som zacinala s dietou,tak som si pozrela vsetky casti co tam boli zatial uverejnene...

kubala

Mám na ňu akurát chuť. Ale chcem si ju dať spolu s koláčikmi, takže ešte musím hodinku vydržať, obedovala som o 13.hod. No, nie sú tie moje lýtka až také krivé, ale od rovných majú tiež riadne ďaleko:))

zunicka

hej vazim sa lebo ma vzdy fasinuje kde zmiznu tie kila co su tam vecer:) taky rozdiel velky nemavam...tak 500-700g maximalne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk