Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, ešte som sa chcela spýtať,keď si minule spomínala, že sa vážiš ráno aj večer. Aký rozdiel v hmotnosti máš? Lebo mne to robí niekedy oproti raňajšej váhe aj 1,5-2 kg

kubalka

Zunicka, sa mi zdá, že máme toho dosť veľa spoločného:)) Ono to zas nie je nejaká extra výhra také chudé lýtka, pretože tým pádom mi robia aj krivé nohy. No, viem si to v tom Kauflande predstaviť, keď prichádzame na parkovisko, už popredu vidím, čo sa tam bude robiť. Vždy je plné.

zunicka

kubalka,no to mame spolocne sny;)sranda.tak ty ich mas chude,tak to mozes nosit co chces,a zo stehien to dole este pojde,neboj,to je zarucene:)
hej ceny su super,ja tam pojdem asi az v pondelok,kedze zajtra rano vyrazame.A zajtra rano tam bude iny boj,to si viem predstavit,vikendy su v kauflande najhorsie:)
Enka4,urcite si kup tu vahu,fakt ako hovori kubalka,vidis tam kazde schudnute deko.

kubalka

zunicka, ja tiež túžim po takých trojštvrťákoch. Ja zas mám lýtka strašne chudé, to mám po mame. Mojím problémom sú najhornejšie stehná. Z tých mi išli dole nejaké 3 cm, ale to je stále málo. Dosť som schudla v nohách od kolien po stehná. Mám medzi nimi riadnu medzeru,hihi. Tie ceny sú super. Určite tam nabehnem, možno sa aj stretneme:))

enka4

prave rozmyslam ze si pojdem kupit dajaku taku digitalnu,kym som chodila cvicit tak som sa vazila v telocvicni ale teraz nieje cas na cvicenie tak len tak odhadom vsetko robim.ale ja asi o dva mesiace nebudem o 10kg lahsia.mne to ide straaaaasne pomaly dole.neviem sice preco ale bohuzial to bude dlhe trapenie :))

kubalka

Enka, digitálnu váhu odporúčam aj ja. vidíš na nej každý jeden úspech, či už je to 100g, 300, 500. A to strašne pridáva na sebavedomí. Neboj, si len na začiatku, ono sa to rozbehne. Len treba mať pevnú vôľu

zunicka

veru kubalka,aj ja som rozmyslala,ake to bude ked si pojdem rifle pozriet...ze ci o cislo budu mensie,alebo az o dva?som fakt zvedava:))vzdysom chcela take tristvrtove,sa mi to velmi paci,ale mam take tucnejsie lytka, tak dufam, ze aj to trosku pojde dole a budem si moct aj take kupit:)
Baby,budeme si moct pokupit veci ktore sme predtym len na inych stihlych pubertackach obdivovali:))))
brokolica ma byt za 0.5eur/kg,sampiony 1.49/kg,banany 1.09/kg,hrozno biele 1.49/kg.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk