Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

enka4

prave rozmyslam ze si pojdem kupit dajaku taku digitalnu,kym som chodila cvicit tak som sa vazila v telocvicni ale teraz nieje cas na cvicenie tak len tak odhadom vsetko robim.ale ja asi o dva mesiace nebudem o 10kg lahsia.mne to ide straaaaasne pomaly dole.neviem sice preco ale bohuzial to bude dlhe trapenie :))

zunicka

enka4,podla mna budes o 10kg lahsia uz o dva mesiace..vsetko pekne dodrziavas,tak to pojde. Zisla by sa ti digitalna vaha,nechces si kupit nejaku?Alebo nemas nejaku kamosku ktora by mala?Lebo na takejto starej vahe sa moc povzbudenia nedockas....

enka4

kočky ste uplne super, dakujem pekne, hned sa citim lepsie.takze za 3mesiace budem o 10kg lahsia.joj uz sa na to tesim.. :)))ste super baby

kubalka

Zunicka, veru, museli sme si trošku hlbšie začrieť do peňaženiek:)) Ale neboj, ide leto, ovocie bude dúfam za facku, tak ti zostane aj na nejaké sexi gate... Ja si práve chcem trošku pozmeniť šatník, odkedy som na materskej, tak som si moc veci ani nepokúpila, len samé tepláky a tak. Keď sa mi podarí pekne schudnúť, kúpim si rifle. A vyskúšam ich aj 10 a zoberiem tie, v ktorej moja figúra najviac vynikne. Môžeš mi napísať, koľko bude stáť to hrozno a brokolica v Kauflande? Ja ten leták nemám doma...

enka4

dakujem ti pekne kubalka,je super ked ma niekto takto podpori, mas pravdu, urcite to este nehodlam vzdat musim sa dostat na BMI 24alebo 25, zatial mam 27takze mam co robit.este ason 10kg,verim ze to pojde

kubalka

Niet za čo:))) Jasné, že to pôjde. Pri tejto diéte to ide akosi samo, ani to moc nestojí. Môžeš sa jesť všetko, čo máš rada, len si to musíš správne rozdeliť. Ja chudnem už 10 rokov, ale vždy to bolo len o odopieraní a preto som vydržala pri každej diéte max. 2 týždne. A potom som si všetko vynahradila totálnym dožratím sa a stále sa pribaľovalo kilečko ku kilečku. Tu môžem jesť aj moje milované sladkosti, a teda vždy si ich doprajem nad mieru a CHUDNEM. Je to pre mňa strašne inšpirujúce a dôležité.. Keď ti bude ťažko a mala by si myšlienky vzdať to, nakukni radšej sem. My ťa podporíme a dodáme toľko sily, že ťa to zas potiahne o kusisko vpred:)))

zunicka

enka4,no tak to je na vine vaha..pri tejto diete zatial schudol kazdy a prve dni to ide najlepsie dole...my si s kubalkou myslime, ze tie 2-3kg si dala dole a chvalime ta!

zunicka

kubalka,aha jasne anglictina a fazula,uz si spominam:))no zije sa mi veru super,2xUh:)ale zrejme bude vaha stat,ale uz mi to volako ani nevadi:))moj priatel ma stale vychvaluje a prezera,ze aka som pekna a to je pre na najdolezitejsie:)Zase ak by som bola moc chuda,musela by som si nove veci pokupit a kde mam na to brat,ked vsetko teraz investujem do ovocia;)))))
Tak to mas dobru veceru dnes..mnam.Nepozerala si to magnum?Kubalka myslim,ze zajtra mozes presne tak papat ako si napisala,si na tom uz velmi dobre a takyto den ti to isto nejak vyznamne neovplyvni.
Teraz som doma,ale na vikend ideme pozriet rodicov.

enka4

dakujem ti pekne kubalka,je super ked ma niekto takto podpori, mas pravdu, urcite to este nehodlam vzdat musim sa dostat na BMI 24alebo 25, zatial mam 27takze mam co robit.este ason 10kg,verim ze to pojde

kubalka

Enka, nenechaj sa zdeprimovať. Na tomto stravovaní hľadaj len tie pozitívne veci a nenechaj sa znechutiť. Aj keď sa ti možno bude zdať, že to ide pomaly, ale naraz z teba začnú padať všetky veci, ani si to nestihneš uvedomiť. Zober to tak, že keby si sa nezačala takto stravovať, tak ešte stále máš o 3 kg viac ako teraz, možno aj viac. Zmena už nastala, tak sa treba z nej tešiť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk