Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

enka4

no kubalka neviem presne ci tolko islo dole ale ked som sa vazila este pred velkou nocou tak tam bolo viac ako teraz len neviem isto ci o dve alebo o 3kila.ale dakujem za pochvalu,trosku ma to deprimovalo,ale na druhej strane vidim na sebe ze brusko uz trosinka spadlo a rifle sa mi lepsie obliekaju tak dam na to a na mojho draheho.ten ma teraz bude raz za dva tyzdne na rukach nosit a odhadovat. :)))dnes mam skrobovy den.robila som si na obed cesnacikovu polievku a straaaaasne je dobra, uz sa tesim na vecer , to si daaaaam.mnami...

kubalka

Enka, super, Máš našu pochvalu -3 kg:))Nedrž sa len podľa váhy, skús sa aj pomerať. Keď váha stojí, cm idú dole a opačne.

enka4

ahojte kočky, tak som konecne doma a hned som sa postavila na vahu,zunicka mi pisala ze mam povinne nahlasit vahu a ta je stale taka ista.aj ked niesom si uplne ista kolko som vazila ked som zacinala ale myslim ze tie 2-3kg som dala dole,aj ked nesiesom si ista.troska ma to deprimovalo ked som po dvoch tyzdnoch videla tu istu vahu no ale co uz snad sa to pohne.priatel ma vcera na rukach nosil a povedal mi ze som uz troska lahsia takze dam asi na jeho posudok lebo ta nasa domaca stara komunisticka vaha je divna,vzdy ked z nej zleziem tak sa rucicka posunie z nuly na jednotku,heh.no a co vy?ide to?

kubalka

Včera som sa sem už nedostala, bola som na angličtine, prišla som domov večer a ešte sme mali aj návštevu. Tebe sa žije, UH dva dni za sebou:))) Ja budem dnes večerať 2 ks medové rezy od mojej maminy a 2 marhuľové perníky z Jednoty mám nachystané. A nič viac:)) Teda ešte čokoládku. Dnes to už tak nedobojujem, ako naposledy s tým dlhým zoznamom. Ja mám v nedeľu vodový, tak v pondelok som tu ako na koni s mierami. Ale zatiaľ to vyzerá veeeeľmi sľubne:)) Uvidíme, čo so mnou urobí zajtrajší deň plný zakázaných dobrôt, grilované mäsko, gulášik... ach jaj. Ale myslím, že pokiaľ si dám zo všetkého normálnu porciu, tak moc výsledok neovplyvním. Možno na váhe áno, ale v cm určite nie.. Inak zajtra to bude moje prvé vedomé porušenie tejto diéty. Ak neberiem do úvahy trošku väčšie množstvá sladkostí v deň UH. To hádam ani nie je možné, ja taký pažravec... Zunicka, tak ty nie si teraz soma?

zunicka

kubalka ahoooj,si nam tu vcera chybala,kdeze si bola?
Tak supeeer,tesim sa ze sa stiahol zaludok,to je super...cim menej jes,tym viac schudnes,akurat spisujem kamoskam zakladne pravidla na tuto dietu,lebo sa ma stale vypituju ze co sa smie a co nie a nie a nie si to zapamatat:)
Strasne moc dik za pochvalu,si zlatusik.
Ja si robim zajtra cestoviny s tou omackou ako ty,mam po sebe dva UH dni:)
A ty co dnes vecerias?

kubalka

Ahojte:)) Ja som dnes mala cestovinky s paradajkovo-šampionovou omáčkou. Navalila som si zas kopcový hlboký tanier ako inokedy, ale čo to? Už v polovici som nevládala. Ale nakoniec som to zjedla:))) Zunicka, mnam gofri:))) ďalší centimeter dole, si jednička:)))) OOOOOObbbbbbbbbbbrrrrrrrroooooovvvvvvvssssssskkkkk kkkkkkááááááááá pochvala:))))) Moika, tak už to máš za pár, musíš sa strašne tešiť domkov, že?
Helka, vitaj, držíme palce.

helka

Ahojte aj ja som sa dneska dala na dietu,chcem dat dole 10 kg,mam 71 dneska som sa vazila,mam podporu v priatelovi,do 18.6 verim,ze to dokazem,vtedy mam narodeniny,dievcata drzte mi palce,schudnut,a uz to nenabrat.

zunicka

Baby, dnes mam dalsi -1cm v pase a zapla som gate co som uz 10rokov nezapla:)Tie boli mojim cielom:)Ale este skusim tak 2kg,hadam to pojde,teraz opat stojim chvilu na rovnakej vahe..ale lepsie stat ako priberat,ze jo:)A mam svoje dni,mozno aj preto.
Co dnes varime? Ja mam celozrnne palaicnky co som vytiahla z mraznicky a k nim si spravim tu spenatovu plnku.Na veceru asi gofry s nutelou a jahodami.
Zajtra mam miesto vitaminov UH:))Som si povedala,ze ked uz tak moc nechcem chudnut,ze to nebude vadit. Sme totiz u rodicov a mamina je nestatna,ze uz tam nejem kolace,tak nech ma radost.V nedelu pojdem normalne na bielkovinovy den.Uvidime co to urobi:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk