Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

janina_22

zdravím, tak ja momentálne škrobový deň...na obed som mala zapekané ryžové cestoviny s paradajkovo-mrkvovou omáčkou so sezamom a večer trošku z obeda...medzi tým dve jablčká, nie preto, že som bola hladná, ale preto, lebo ovocie milujem....len dnes sme s partiou boli na hokej, tak ma nejak donútili na malé pivečko...dúfam, že až tak nevadí...inak kam by ste zaradili kukuričné lupienky???som si dala dnes malú misku len tak čistým, lebo som po tom pivečku nejak neodolala :/

sisa86

ahojte zienky pozeram,ze sa vam dari aj ked niektore z prehreskami,ale tie som mala aj ja a beriem to v pohodicke,lebo mam druhy mesiac a uz by som ani viac schudnut nechcela 168cm a 53kg,ale budem drzat az do konca aby som to nenabrala hned spat.chcela by som vas velmi pekne poprosit o elektronicku verziu knihy 90DD a ak niektora ma aj dalsich 90dni,nie vsak ako link ale normalne stiahnutu napr.v PDF,lebo z netu sa mi neda vobec stiahnut.Ak sa najde dobra osobka poprosim poslat na simciatko@zoznam.sk.dakujeeeeeeeeeeeem

SimonaxxxY

ja doobeda stále jem ovocie keď som hladná, lenže keď som si dala obed tak som toho veľa nezjedla lebo mám už stiahnutý žalúdok a neskôr som bola neskutočne hladná...

jana7177

Simonka,ja si myslim,ze s tym energy drinkom si nic nepokazila,nie je to az taky prehresok.Ja doobeda jedavam ovocie aj na desiatu,obed zhruba o 2-3 h,potom nie som poobede hladna a dlhsie vydrzim.Mozno by Ti to pomohlo.:)

simonaxxx

dnes som bola taká hladná po obede... som si pomyslela že s tým skončím a šla som si kúpiť tie koláče a kúpila som si aj energetický drink, som úplne vyšťavená prídem zo školy a iba by som spala a nič som nevládala ... ale ako som zjedla tie koláče a ten energy tak mám chuť pokračovať len ma teraz štve že som dačo s tým energy pokazila... ale nemá až takú energetickú hodnotu lebo je sladený umelými sladidlami... čo si o tom myslíte?

jana7177

Ja mam dnes 23.den,v piatok som sa vazila a mala som dole 5,1kg.Obcas mam malicky prehresok,ked varim mojej polovicke a syncekovi.

nelllya

simonaxxx

ja som dnes mala špagetky mnam :) a na vecer si dam tehlicku cokolady a som spokojná, hlavne vela tekutín pijem.

Tany,
ja som ešte nie mesiac,ale 19 dni dietujem a mám 4kg dolu a to nedodržiavam úplne,úplne presne, ved pri jeden a polročnom dietatku sa nedá nevložiť do úst a neochutnať čo som jej vlastne navarila :) ale som spokojná...všetko pozitívne vie povzbudiť :)

siwonka

ja moc taketo zakusky nemusim, tak ja som to vymyslela tak ze ked mam na niečo sladke chut tak si spravim napr. palacinky, štrúdlu alebo tak :) cez vikend som robila trasenú tortu mnam..
myslim ze si mozes dať dva druhy..

simonaxxx

alise, nelllya aj ja som z Liptova :)) ja dnes mám sacharidy a jedla som:
O - zeleninová pizza
V - 2ks koláčikov a ta čokoláda, už sa na to teším :D

a nemali ste výčitky že ste zjedli dačo sladké čo by sa v dietach nemalo? a môžem si dať ten kolač napr. špic a ešte dáky čokoládový?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk