Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

tak to ti moika drzim palce!:)
nikuska...ak chces schudnut len trosku,tak si tam ten syr daj,podla mna je to prehresok dost velky,ale ak chces schudnut vela,radsej nevymyslaj:)

nikuška

ahojte baby mam otazku ked mam UH dni mozem si dat aj zapekane cestoviny so syrom?viem ze syr je bielkovina ale myslite ze je to az taky hrozny prehresok?

moika

joj zunicka, som sa zasmiala...to isto nebudu hovorit...alebo ktovie :))
O dobrotach mi ani nehovor...hlavne tie sladkostiii a babkine dobroty co napecie..ale ja si to pekne rozdelim a hotovo :)) budem sa snazit nezhresit :D
No jasne, ze ponesiem nejake veci pre ostatnych, takze kufor bude pekne napratany s potravinami ktore tu nedostaneme kupit. Boooze kto to len odnesie :(

zunicka

no veru veru,aby ta vobec spoznali...susedia budu zavidiet,budu vsetci hovorit...mmm...prisla ta z irska,pozrite na nu jaka fesanda.
aha,takze takato kolegialita...takze aj ty bude niest zasoby aj pre ostatnych...
no ked to citam,tak ten tvoj pobyt na slovensku,to bude jeden velky boj..tolko dobrot ktore si nebudes moct dat!

moika

zunicka...no musiiim prist najkrajsia :)) este aj vlasy chcem dat zosvetlit...tak ma mozno ani nespoznaju, iba podla kufrov :)))
No zo zaciatku mi posielali obcas baliky, ale vzdy sa najde niekto kto ide domov a ten prinesie co mu napiseme, alebo zhaname v polskych obchodoch podobne potraviny. Len tie sladkosti nemaju ani oni ako my, taka margot cokolada, alebo deli hrozienkova, horalka, kavenka,....hmmmmmmm :)))

zunicka

moika..ooo..z teba pride domov ina zena!
to musis mat riadne kufre ked ides zo slovenska do irska..nove oblecenie,strava....a ti aj chodia baliky s jedlom z domu?:)

moika

zunicka...jasne, ze chcem byt ako sparatko, krasna, stihlucka, aby vsetci len oci vyvalovali :) este som aj do solarka zacala chodit..takze budem k tomu aj krasne sneda :))
No veru, moda hrozna, vsetko velke, lebo to siju pre tlste irky:) no sladkosti ma tu velmi nezaujali, nie je nad nase slovenske vyrobky, aj tie si samozrejme nosim zo slovenska :) Vlastne skoro vsetko co tu nezozeniem.
chcem65: ja som zacinala na 60 kg, dnes mam 17-ty den a vaha 58 kg.

zunicka

moika,jaj to preto,ze na slovensku chces byt stihla ako sparatko..,ze jo:)
Aha,hrozna moda?Hm,tak to mas tazke:)A sladkosti su tam dobre?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk