Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

zunicka...to ano, o chvilu budem mat ten isty problem ako ty ..ja len dufam, ze do vodoveho dna dam este aspon 2 kg dolu :))
Aj naposledy som to riesila sladkostami, lebo irska moda je hrozna. Ja si veci vzdy kupujem doma, tu mi chybaju nase obchody ako je New Yorker a ine.. a vleciem to potom so sebou :)

zunicka

moika tak to uz fakt nechces moc vela,takze ty budes tiez coskoro riesit ze co potom ked dosiahnes vahu ktoru si chcela dosiahnut...
No tak ta tvoja kamoska to je fakt cislo;)
Jasne sladkosti isto zaberu:)Rodina sa najviac aj tak potesi tebe!

moika

zunicka...ja chcem dat dolu este 3-4 kg..dnes som sa predsa len odvazila a stale mam len -2kg..co ma sice netesi..ale pohodka, aj tak sa citim lepsie ako ked som mala 65!!! Uvidim ako budem na tom s vahou k vodovemu dnu a podla toho sa zariadim.
No ja som mala uz aj predtym omeletu a celkom sa to dalo, nemala som naladu nieco varit. Som zvedava kolko zjem zajtra.
Tak to je super, ze tvoja kamoska sa na dietu dala..ta moja ju este v ten den ako ju zacala, aj porusila a povedala, ze nabehne so mnou ked sa po vikende vrati naspat, lebo cestovala na 4 dni s priatelom do Holandska...je sice uz 2 dni doma, ale dnes opat niekam isla a potom ide zase na slovensko, takze tak skoro to nevidim :), ale tak je to na nej.
No bola som sice v meste, ale nic ma nezaujalo...tak este skusim buduci tyzden pobehat mesto a ked nic nenajdem, tak aspon nejake tie sladkosti kupim a hotovo :)

zunicka

moika ahoj,hm,takze ti nechuti jest,no ani sa moc necudujem.Inak dobry napad ta omeleta,to by ma nenapadlo,dik za tip.Rizoto som aj ja mala dnes:)
Tak to si mala peknu smolu s tym pradlom...zakon schvalnosti...
A darceky uz mas nakupene?
Ozaj aj ta moja kamoska sa dala na dietu,vies co mala vzdy vyhovorku..zatial sa drzi,na kazdy den jej zostavujem jedalny listok:)
Ja som sa rozhodla uz definitivne ze vynecham vodovy den a napr.v sobotu si dam miesto vitaminoveho dna UH den,takze budem mat 2xUH den za sebou a za tym bielkoviny...lebo ideme k rodicom a este som sa rozhodla ze ked chcem schudnut uz len trosku,ze si to sem tam takto prisposobim a mozno to trosku spomalim:)Moika ty uz tiez vela nechces schudnut nie?Nechces si tiez na oslavu radsej spravit UH den alebo bielkovinovy?

moika

ahojte kocky:)
no dnes mam opat bielkovinovy den a som si robila na obed omeletu s kopou zeleniny..ale poviem vam, ze to do mna voooobec neslo, zjedla som len polovicu z toho...nejaky mam scvrknuty zaludok, asi z tych vsetkych nervov co prezivam :(..na veceru som si urobila tiez, lebo sak polovicu co na obed, no ale zjedla som opat len trosicku :( Zajtra ma cakaju skroby, tak som si ukuchtila zeleninove rizoto.
Dnes sa nam pocasie v Irsku pokazilo, rano bolo krasne, tak som oprala, vyvesila pradlo von, a isla do mesta vybavit nejake veci a kupit darceky domov a ako na potvoru zacalo prsat...takze ked som prisla domov, vsetko vsetucko mokre :(( Ide ma porazit z toho :(.
chcem65...Vitaj v klube..drzime silno palce, aby sa darilo a isli kilecka dolu...Je super, ze si dnes odolala vsetkym dobrotam doma, ked je oslava. Mna tato skuska caka prave na vodovy den, lebo vtedy mame tiez doma oslavu, tak uz vidim to prehovaranie zo vsetkych stran :)

chcem65

ahojte baby dnes som zacala s vami som zvedava do kedy mi to vydrzi dufam ze aspon mesiac dva :-)))

juj lame ma chut na nieco sladkeee mame dnes doma solavu ach jo len zacnem s dietou a u nas sa vzdy na truc vyvara a tak :( tazko sa odolava...

dnes som papkala na ranajky zmes zahradneho ovocia
na obed masko tentokrat bravcove so zeleninou a vyvar...na veceru polka z obeda...

tak uz len vydrzat do rana :-)

zunicka

kubalka,precitala som vela diskusii,ked som sa snazila zistit kam patri sojove maso, a su zastancovia bielkovin a aj skrobov:)Prevaha bola predsa len bielkoviny,takze ja to radsej v skrobovy den nevarim...pre istotu:)Kubalka videla si novy letak z kauflandu?Paradne ceny na brokolicu,sampiony,hrozno,banany od soboty!Prave som sa vratila tu z jedneho obchodu na vlcincoch ale kukuricnu krupicu tam nemali:(

kubalka

Hm, máš pravdu, fakt to vyzerá ako vločky. Ale čo by potom malo byť podľa teba v tom recepte? No, nevadí, budem sa tváriť, že som neporušila diétu a viac už radšej sojové mäso variť nebudem, keďže mi to stále nie je jasné, kam ho zaradiť. Kto by nám tak vedel poradiť? Azda len autorka knihy a diéty. Tofu je jasne zaradené do bielkovín, ale soja tam spomenutá nie je, takže nemala by som odvahu jesť sojové mäso v bielkovinovom dni.Ale zas keď pozriem zloženie tých sojových plátkov, je tam len sojová múka, takže to môžem brať ako pečivo, no nie? Už to radšej nejdem riešiť ani si nič vyčítať.

zunicka

kubalka,nejak sa mi to nezda,vsade kde som hladala to vyzera ako ovsene vlocky a neviem ci to moc predstavit v tom recepte z knizky,neviem ci tam nejamu preklep...pozri sem tu je aj pouzitie aj vacsia fotka www.elixirzdravi.com

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk