Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Nie Zunicka, je to normálne v kombinácii s ryžou, nie ako "zahusťujúca hmota". Pozri si recept sojová musaka, je to 55.DD

zunicka

kubalka,podla mna sojove vlocky budu nieco ako ovsene vlocky..proste bude to vyzerat podobne a bude to obilnina....v diete to pouzivaju asi na zahustenie,nie?tak som to nasla aj na nete,tu www.marianna.sk. az teraz som si vsimla ze si sa pytala na kukuricnu krupicu..v zdravej vyzive urcite ale podla mna aj v obycajnych obchodoch by to mohlo byt...

kubalka

Zunicka, delená strava má viacero variant, záleží od autora. Ja mám doma od Lenky Kořinkovej a tam patrí soja, dokonca aj tofu medzi rastlinné potraviny,nie medzi bielkoviny. Nevadí, mám navarené, teším sa na to. Raz som si už tiež v diéte toto robila,č o dnes - sójové mäsko s ryžou a nemám pocit, že by mi to nejako ublížilo. Musím pozrieť dnes v meste tie sójové vločky, lebo tie sú písané v receptoch na škroby

zunicka

kubalka..zase telepatia?ty varis sojove maso a ja pisem o soji:)
No ja som sa tak popalila ked som mala 2.den teda moj prvy skrobovy,spravila som sojove rizoto s postruhanym tofu navrchu a kamoska mi pise,ze vsak sojove maso patri medzi bielkoviny len sojove boby su skroby..tak som zacala zistovat a vyzera to tak ze ma pravdu..sojove maso obsahuje viac ako tretinu bielkovin, skroby atd....proste bielkoviny su tam na prvom mieste,takze ja ich radsej v skrobovy den nejem.
Pozrela som sa aj na delenie potravin podla delenej stravy a tam je pod bielkovinami toto:
Všechny sojové výrobky i Tofu, sojová omáčka, jakož i pomazánky se sojou

enka4

ahojte kočky!no aky mate den? ja za chvilu na prednasku bezim a potom rychlo varit kuracinku,joj tak s tesim na to masko,aspon mi to v skole rychlo ubehne lebo ked som doma tak len kukam na hodinky,teda hlavne po vitaminovom dni.

kubalka

Čo????????? Zunicka to nemyslíš vážne? Akurát som dovarila sojové plátky, že to budem jesť s ryžou.. Ale veď je písané v škrobových dňoch, že sa môže jesť sója. Pozerala som aj do receptov do knihy a je tam napr. recept so sójovými vločkami. Však to je to isté ako sojové plátky alebo kocky, či nie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk