Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

hm,takze nie...bohužiaľ sme sa predčasne tešili, lebo sojové kocky,plátky... patria medzi bielkoviny. pozri sa na obla a zistíš, že obsahuju viac ako 45% rastlinných bielkovín a potom ostatné veci. Iba bôby patria medzi škroby. Aj som to tak vedela, len si ma trochu svojim argumentovaním pomýlila, ale nedalo mi to, tak som sa za tým pozrela.Marilo sa mi, že som chcela v prvom kole niečo robiť zo sojových výrobkov a vtedy som si to hľadala. No čo už, musíme si vystačiť s tým čo máme na škrobový deň predpísané.

kubalka

Bože, tak som sa na tú fazuľu tešila, ale radšej to nechám asi tak. Však ani vonku nie je pekne, tak môžem variť. Máš pravdu, mesiac ubehol ako voda. Pamätám si, keď som bola na takom 3., 4., 5., dni, tak som si vždy hovorila nech už je 13.,14.,15., alebo 23.,24.,25. a teraz už mám všetky za sebou

zunicka

hm aha co osm sa prave docitala...Marika, so sójovymi kockami je to trošku zložitejšie. Sójové kocky, plátky, rezance a pod. majú za základ spracované a pomleté sójové bôby, preto sa mi zdá logické radiť ich medzi škroby, kedže sója ako ich základ sa radí medzi škroby. Sójové kocky či plátky sa mo zmäknutí spracúvavajú ako mäso, preto to môže mýlit.
Na druhej strane syr tofu sa pripravuje zrážaním sójového mlieka, prevažujú bielkoviny nad škrobmi, preto sa radí do bielkovinového dňa.
O tomto som si naštudovala už kopec vecí, tak myslím, že táto teória by mohla byť správna. ;)

zunicka

kubalka,no to mas pravdu s tou fazulou:)ja idem dnes robit asi zeleninove rizoto,kupila som si nejaku golden rice v kauflande v akcii po 33Sk,je taka zlatozlta..vzadu je napisane ze naturalna ale nema pritom na sebe supky,takze uvidime co to bude.
O tom hrozne viem,aj som ti o nom pisala,ked si minule nadavala na hrozno z lidla:)Videla som novy letak z tesca a brokolica je v akcii,konecne,lebo som si vsimla ze je v poslednej dobe velmi draha,az okolo 60-70Sk za KUS.A teraz je 60Sk/kg v akcii.

kubalka

Tak sa už teším na tú pokračovačku. To už je vlastne také normálne rozumné stravovanie, však u nás už dúfam nebude čo zhadzovať, tak sa na to teším. Už len dva mesiace:)))

kubalka

Zunicka, a kde kúpim kukuričnú krupicu? To asi skor v nejakom obchode so zdravou výživou. Ten druhý receptík s figami=mňam, určite vyskúšam:)) Keby som mala figy, tak aj dnes

zunicka

citam si tu pokracovacku a tam su taketo recepty,a celkovo su uz take benevoletnejsie,napriklad kludne pouzivaju mlieko pri vareni v skrobovy obed,alebo je tu recept v ktorom su zemiaky,oravska slanina aj kysla smotana...takze to je super:))

kubalka

zunicka, ďakujem za pochvalu, ale s tými centimetrami sa s tebou stále nemôžem porovnávať... Ja som si včera kúpila bielu fazuľu v paradajkovej omáčke, takže akurát rozmýšľam, či to dnes jesť, kedže chodím vo štvrtok na angličtinu. Aby som potom nemala existenčné problémy a stisnutý zadok celé dve hodiny, hehe:)) V Kauflande majú modré hrozno po 1,29. Fantastické, sladučké, veľké bobule. Banujem, že som nezobrala viac, ale ľudia sa tam tak hemžili, že som si ledva uchmatla dva strapce. Nad obilninami som zatiaľ nejak neuvažovala, akurát by som chcela niekedy vyskúšať kuskus, vraj to je celkom dobré

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk