Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

alebo...Hrsť rôzneho sušeného ovocia (sušené slivky, marhule, figy) umyjete, nakrájate a uvaríte v 4 dl vody. Po 5 minútach pridáte 1 dl ryže a spolu varíte domäkka. Jedlo výborne chutí teplé, ale aj studené.

zunicka

hmmm...toto nemusi byt zle>
VEČERA ŠKROBY

Pripravte si puding z 3 kopcovitých PL kukuričnej krupice a z 1/2l jablkového džúsu. Skôr ako si puding nalejete do šálky, dajte do nej 1 kus svojho obľúbeného, čerstvo nakrájaného ovocia.

zunicka

Kubalka,dnes je teda zle pocasie a este hlasia aj burky,tak dufam,ze nam pojde elektrika:)No vidiiiis,centimetre isli dole,len treba byt trpezlivy!!Super,moc chvalim!Kubalka a co dnes varime?Inak v tento den mozeme aj obilniny,nerozmyslala si nad tym co by sa z toho dalo?Teda okrem chleba:)

kubalka

Ahojte:)) Tak už tu máme aj my írske počasie. U nás to bude deň sedenia pred TV, rozprávky už frčia od 7.00. Tak čo sa týka tých banánov, ja ich vôbec nezatracujem, minimálne každý druhý deň mám banán. A v ovocný deň ani nehovorím, to zjem aj tri. A úplne vás ubezpečujem, že je to v pohode:)) Kávu pijem tiež každý deň, raz 3v1, raz s klasickým alebo sójovým mliekom. Ale odstupy teda žiadne nedodržiavam, väčšinou pijem hneď po obede, vtedy mi to najviac pasuje. Včera som sa trošku sťažovala na cm, ale všimla som si, že som veľmi schudla v pleciach, rukách a dnes zas išiel jeden cm v bokoch, tak som zvedavá, ako na tom budem po vodnom dni. V pondelok podám hlásenie:))

zunicka

hello dolly,ja by som si tiez myslela ze tortu pocas diety,ani nahodou! a vidis,v tejto sa to priam vyzaduje..a tak je to aj s tym susenym ovocim a orechami,v diete to tak pisu..a my vsetky to tak robime a vsetky chudneme:)

hello dolly

ste zlaté, tak sa teda skúsim zajtra ráno postaviť na váhu =) inak zajtra večer cestujem, takže beh nebude a v piatok mi to cestovanie snáď pomôže prežiť ovocný deň. ja keď som na cestách, tak nemám takú potrebu jesť =)

hello dolly

áno viem čo je písané v knihe, veď preto sa pýtam, či to bude veľká chyba ak si to skúsim rozdeliť. lebo tiež mám nutkanie zhrešiť, proste mám potrebu niečo si zobnúť a takto by som vlastne nezhrešila, keby som to mala rozdelené... no neviem, ešte teda zatiaľ počkám, možno po pár dňoch si zvyknem jesť menšie porcie. oriešky ani ovocie nechcem jesť medzi hlavnými jedlami, lebo proste mám v hlave taký blok - že oriešky obsahujú veľa tuku a že ani ovocie sa má jesť iba doobedu =) staré zvyky ťažko zmením a dostanem z hlavy preč =) proste by som nemala dobrý pocit, keby som jedla oriešky. zvláštne, však? =)

moika

zunicka..ja si tiez myslim, ze ten med mi v kave chutit nebude, ale skusim...dufam ze to prezijem :)) myslim ze hnedy cukor bude vitaz v tejto kategorii:)
hello dolly...ja si tiez myslim ze by si nemala obed a veceru delit este na mensie..tam sa mam papat len nejake to ovocie, orechy, susene ovocie..

moika

hello dolly...no ja mam tiez iba klasicku vahu..a mozem ti povedat, ze uz po 4 dnoch som mala 1 kg dolu a na vahe to bolo vidno :)) skus sa odvazit na piaty den rano po vitaminkach..urcite bude vidno na vahe ubytok.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk