Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

dolly aj sampiony si tam mozes dat:)pocuj,neviem ci by som rozdelovala veceru a obed na mensie kusky,lebo v diete je v podstate napisane,ze sa ma jest 3x denne,medzi obedom a vecerou ma byt v bielkovinovy den minimalne 4hodiny a v skrobovy a UH min.3hodiny.Medzi tym sa moze ovocie,susene ovocie a orechy.Hm,tak neviem....
no centiemtre po dvoch dnoch urcite neuvidis,ale vaha by uz mohla ist..skus sa odvazit zajtra a este aj po vitaminovom dni,vtedy byva najlepsi ubytok;)
To mas dobru fintu na to ucenie,ja som vzdy vecer uz zaspavala nad knizkami,lebo ma uspavalo umele osvetlenie.

zunicka

moika,med som raz skusala davat do kavy a vobec mi to teda nechutilo...ale vsak vyskusaj,mozno ti to bude chutit.
moika,ved ked ty tak malo jedavas,ty uz musis mat pekne vela kg dole!

hello dolly

Na zajtra mám kúpený korpus na pizzu, tak si ho potriem pretlakom, dám tam paradajky a trochu kečupu a obed je na svete. Na večeru ešte neviem, možno si dám ten chlebík vo vajíčku, keď sa môže :) Áno zunička, proti večernému prežieraniu, aj ako taky "preberák", ja sa totižto po večeroch učím a taká prechaádka/beh na tú hodinku večer ma vždy preberie a nabudí, proste potom nezaspávam nad knihami. No super, tak ja si skúsim ešte aj ten obed a večeru rozložiť na menšie časti a potom budem informovať ako sa to osvedčilo. Inak nemám odvahu postaviť sa na váhu, lebo dnes som sa odmerala a cm sú úplne tie isté, tak sa bojím, že aj kilogramovo som na tom rovnako :( A ja mám len takú klasickú váhu, nie digitálnu, takže tam mi ani veľký rozdiel asi neukáže... Ale veď mám dnes ešte len druhý deň... No skúsim sa zajtra odvážiť.

moika

zunicka..ja si myslim, ze by sme kludne mohli mat klasicke palacinky v UH den..ved ked si davam kolac tak tam su tiez vajicka a mlieko...takze sa nic nepokazi si myslim, ved je povinnost jest sladke :)) a k tomu slahacku a kopu ovocia :))) uz viem co budem mat na UH den xixi

moika

zunicka...ja sladim klasickym bielym, ale davam o nieco menej...a uz som rozmyslala, ze si dam miesto cukru med...zajtra vyskusam :) pripadne kupim tiez hnedy. Inak kavu pijem vzdy ked mam na nu chut, ziadne 2 hodiny pred a po, sak by som umrela kym by presli tie 2 hodky :) Joj ja som banan pocas diety este nemala :( Ja tiez len ryby a kuracie papam...ale naposledy som mala vajicka so zeleninou a celkom mi to stacilo, ani som nebola hladna ako kubalka :)) Hladna som vacsinou len medzi obedom a vecerou, lebo obed mam o 12h v praci a veceriam az ked pridem domov a to je skoro 18.30...tak medzitym si dam jablko..a celkom mi to staci zatial :)

zunicka

dolly,kludne sa postav na vahu aj skor, bude ta to pohanat v dalsom dodrziavani diety..vysledky totiz vidno uz od prvych dni drzania tejto diety...

zunicka

dolly,ked si precitas clanky nizsie zistis,ze my vsetky jedavame aj medzi obedom a vecerou.aj v knizke pisu,ze ked je clovek hladny na desiatu si ma dat ovocie a aj poobede ked si hladna mozes si dat ovocie,alebo susene ovocie alebo orechy.
Tak ty pouzivas prechadzky ako terapie proti vecernemu jedeniu?:)
Dolly a co zajtra varis?
Baby,ma napadlo,podla mna na UH den mozeme aj klasicke palacinky s hladkej muky,mlieka a vajicka..co myslite?

hello dolly

Ahojte. tak dnes som tie zemiakové placky nechala a tak a mala som verené zemiaky v šupke so zeleninovým šalátom. Placky budú inokedy. Zajtra mám prvý UH deň, tak sa teším. Práve som sa vrátila z behu, teda u mňa je to skôrviac prechádzka ako beh, ale stálelepšie ako sa večer napchať a sedieť doma. Veľmi odolávam postaviť sa na váhu, chcem to urobiť až po vodnom dni. Baby chcem sa spýtať, v knihe je písané, že okrem ovocného dňa, kedy je povolené jesť 5x denne by sa malo jesť 3 x denne. Veľmi vadí ak si raňajky (v knihe je písané dva kusy ovocia) rozdelím na raňajky a desiatu? A to isté napr s obedom a večerou. Že si ju rozložím ešte na menšie časti.

zunicka

moika,ozaj tu kavu treba pit dve hodiny po poslednom jedle a dve hodky pred dalsim...som niekde citala
Ja sladim hnedym cukrom,to nemam potom vycitky:)))

zunicka

Kubalka,ja tiez vyzieram medzi obedom a vecerou ked som hladna.Radsej si dat ovocie ako hladovat,telo by nemalo hladovat,potom sa prepne do krizoveho rezimu a uklada tuky. Kvoli takemu to vyzeraniu to nebude tie cm...ved si sama pisala,v prvom mesiaci idu kila,v druhom cm,tak pockaj po vodovom dni.
Esteze sa tu navzajom mame,dakujeme siiiii!
moika,ja som tiez moc maso nemusela predtym,tym kusom masa som myselela aj ryby:)Z troch bielkovinovych obedov mam dva dni ryby a jeden kuracie maso.Nabuduce sa chystam na pecene stehna,to som nejedla uz hodne davno.
moika aj ja pijavam sladenu kavu:)))
vies kolko som uz pojedla bananov pocas tejto diety?su to moji zachrancovia..ti vzdy zasytia..je to zarucene..a prvy tyzden som ranajkovavala len banany:)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk