Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

Kubalka...tak to mas super...skoda ze nemam orbitrek, ja som cvicila doma 3 krat do tyzdna tiez cviky na stehna, zadok atd. a fakt to pomahalo, som mala pevnejsie svalstvo..musim zacat opat, ked uz ten aerobic nevychadza..NO neviem ci sa dame dokopy, ale skor nie ako ano...ale nevadi..pride lepsi :)

moika

zunicka..ja som masko akosi nejedavala vo velkom, a ani teraz mi moc nechyba, vacsinou si davam ryby, alebo vajicka...masko jem iba ked som akurat na bielkoviny v praci. Inak ja sa fakt porusujem dietu, ved mam stale kavu a aj ju sladim :(, inak by som ju nevypila...Neviem kde som to citala,ze banany sa velmi neodporucaju, tak si ich ani nekupujem, ale mozem povedat, ze taky banan je fakt dobry zachranca niekedy :)
Inak velmi mi pohama ked ma tu pochvalite a podrzite, dost mi to dvihne sebavedomie a idem s hlavou hore dalej :)) Dakujem babulky :)

kubalka

Moika, 2-3x do týždňa cvičím na orbitreku cca nejakých 25 minút. A raz do týždňa si dám pol hodinku, kde cvičím kliky na prsia, brušáky, a cviky na stehná. Daj si na sebe ešte o to viac teraz záležať a toho tvojho porazí, bude len tak zízať, o čo prišiel... A nakoniec sa ešte dáte zas dokopy:))
Zunicka - veď práve, vidíš, že mi tie vajíčka nestačili, na obed som zjedla 3, na večeru 2, k tomu kopec zeleniny. A už pol hodinu po večeri som si dala ten banán s hrozienkami a k tomu med samozrejme. Áno, toto fórum mi strašne pomohlo k tomu, aby som sa dostala takto ďaleko... Jednoznačne bez Vašej podpory by som teraz začínala 155.krát a skončila by som o týždeň:))) Vieš, prečo si ten banán vyčítam? Pretože si myslím, že kvôli tomuto vyžieraniu medzi obedom, večerou a po večeri mi stále nejdú dole cm. Už dva týždne som na tom istom

zunicka

enka,moika,na bielkovinovy den sa dobre vymysla,ved sa moze maso,rybky,syry,vajicka,tvaroh,cottage cheese...ja som zatial vzdy mala maso alebo ryby,lebo po tych troch bezmasitych dnoch sa vzdy tak tesim na kus masa:)))kubalka,tebe stacili tie vajicka so zeleninou?ja by som po tom asi bolo skoro hladna...
moika super ze dnes vitaminy bez prehresku,ale ty sa tvaris akoby si hresila casto a to vobec nie je pravda...
a baby vy tu mate vycitky ze si date banan medzi obedom a vecerou..ale ved to ja robim bezne a ani necvicim ako vy a kila idu dole...
Kubalka,je super,ze si tentokrat vydrzala tak velaaaa,fakt to je super.Ale to urcite aj preto,ze ta aj manzel chvali a aj my sa tu navzajom podporujeme. Sa vzdy tesim ked nejaky uspech alebo ked nejake dobre jedlo jem,ze vam to sem napisem:)Myslim,ze to dost psychicky pomaha,taketo fora,kde sa mozeme navzajom podporovat.

moika

Kubalka, dakujem..aj takato podpora pomoze..ja viem ze bude opat dobre,len to musi preboliet a potrebuje to hlavne svoj cas. Dakujem, aj Tebe zunicka samozrejme :)
Ja sa tiez tesim,ze drobcek uz zabudol co sa stalo..no a isto zvladne aj vyberanie stehov..ved je to predsa chlap. Mama pofuka trosku a uz bude vsetko oki :)) A ake cviky cvicis? Na co sa zameriavas hlavne? Ja som teraz tak zlenivela..ale tak chodila som znicena z prace, esteze tam som sa nabehala dost, to bola taka nahrada na aerobic:)) ale musim sa teraz zatat dvojnasobne, tento moj blby den ma o tom presvedcil...ten bude len zizat este !!!

kubalka

Ahojte kočeny:)) Moika, je mi to veľmi ľúto, že sa ti takto pokazili voľné dni, na ktoré si sa tak tešila. Fúkame boliestku a neboj, zas zasvieti slniečko a budeš šťastná. Nechcela by som takéto niečo teraz prežívať:((( Zunicka, ďakujem za opýtanie, synček je OK, už aj zabudol, čo sa stalo. Pripomenie si to, len keď pozrie do zrkadla. A určite si spomenie budúci pondelok, ideme vyberať stehy:((( Zunicka, tá tvoja dobrotka musela byť fantastická. Viem si predstaviť... Ja som dnes jedla vajíčka s grilovanou zeleninkou, kúpila som si to korenie, čo si mi doporučila. bolo to super. Potom ma chytili strašné chute na sladké, tak som pojedla nejaké hrozienka a banán, nevydržala som to. Teraz som cvičila, tak dúfam, že minimálne ten banán som stratila:))) Ale ten čas strašne letí. v nedeľu mám prvý vodový deň. Takto ďaleko som sa ešte nikdy nedostala:)) Enka, tú mrkvičku na raňajky môžeš v pohode, horšie by bolo, keby si si dala šišku:))

moika

ale no, nezahovaraj zunicka :) ja si radsej pockam do pondelku, mozno sa ukaze este mensie cislo :))
enka, presne tak..vitaminky nam koncia...a dnes vynimocne bez prehresku, supeeeer :))
zajtra este neviem ani ja co budem jest...ak vobec nieco do seba dostanem, ale trosku musim spapat.

enka4

kočky vidim ze mate dobru naladu tak sa tesim s vami.no ovocny den nam uz konci moika tak idem hned vymyslat co budem zajtra papat.idem si hned aj tu knihu pozriet,inak dakujem. :)

moika

zunicka...no snazim sa odolat, ved rano moze byt menej, vecer viac, sice mi to moze byt aj jedno, ved uz teraz som ako tak spokojna...vzdy sa snazim vazit po vitaminkach rano...a tak to chcem urobit aj v pondelok :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk