Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

zunicka...dobre vediet, ze aj zeleninku mozme papat, ak si to telo ziada a robi mu to lepsie..k pokracovaniu diety som sa este nedostala...asi sa aj na to mrknem :)

moika

enka...ja som zatial dala dolu asi 2 kg...neviem presne,lebo nemam digitalnu vahu...ale to som sa vazila asi 5 dni dozadu, odvtedy neviem..budem sa vazit az v pondelok asi:) Najlepsie to zistim ked pridem domov, doma mam digitalnu, to bude asi prve ked pridem na slovensko co urobim :) No je na tebe, ci ides teraz od zaciatku, alebo pokracujes..vela zien ju porusilo pocas velkej noci a isli dalej.Ja by som asi pokracovala dalej.Ak ti to ovocie so zeleninkou robi lepsie,tak sa toho drz.
knihu som ti uz poslala na email:)

zunicka

moika,tiez som si na prvy vitaminovy den kupila konzervu ananasu,bola som taka presladena,ze som si musela dat na obed zeleninu;)))cerstvy ananas je vsak uplne iny,obcas ho kupim ked je v akcii.

zunicka

enka4,podla mna minimalne 3kg dole budu....
toto pisu v pokracovani tejto diety:
Na raňajky a na desiatu konzumujte ovocie, ovocno-zeleninové džúsy a ovocné jedlá. Nalačno vypite pohár vlažnej vody alebo minerálnej vody s obsahom magnézia. Pohár vody si môžete ochutiť lyžičkou medu a jablčného octu alebo citrónovou šťavou. Ak dopoludnia pocítite hlad, zjedzte kus ovocia. Môžete ho nahradiť aj čerstvou surovou zeleninou. Či si dáte v jednej porcii len jeden druh ovocia alebo miešané ovocie, to závisí od vás samých. Naučte sa načúvať potrebám vášho tela
Takze asi treba brat do uvahy co sa telu paci a co nie,ked sa mu paci mrkvovo jablkovy salatik,treba mu ho davat:)

moika

to je pravda, po jablkach je clovek o chvilu znova hladny :(...ale ja ich mam velmi rada...ja si vacsinou kupujem len jablka a hrozno, naspoledy som si kupila ananas v konzerve, aj ked bol v light syrupe, nejake to bolo dost sladke na mna, vacsinou vsak ficim na hrozne...jablko si bravam do prace ked ma chyti hlad a v pohode potom vydrzim :)

enka4

moika mame sice 16.den ale ked ja som cez velku noc 3 dni porusila tak neviem ci si to mam ratat ako 16.ALEBO si to mam ratat od konca velkej noci.mrkvicka sice neni ovocie ale z toho mi aspon neni zle tak sa bude toho drzat ako mi pise zunicka.inak moika som v Nitre,studujem tu a kazdy druhy vikend chodim domov tak sa raz za dva tyzdne mozem odvazit. :)aspon nestojim na vahe kazdy den. ty si kolko zatial schudla?ja som sa len dost dlho ucila co s cim mam jest takze tie prve dni boli take vseliake, a tu knihu mi mozes poslat na tento mail bonitaa@orangemail.sk,

zunicka

moika to je pravda,a teda ja mam pocit,ze nejak extra ma to zase nezasitilo,vsak vacsinou je to z jablk a to je take hladne ovocie..pocas tejto diety som este ani jedno jablko nezjedla:))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk