Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

tak to je teda fakt drahy spas...hlavne ked to clovek zhltne za pat minut :))
esteze mam ovocie rada a nerobi mi problem..ale tak niekedy si dat vyzivu nie je zly napad..len tu je to tiez dost drahe..videla som ju len v polskych obchodoch a to boli len tie male balenia, par gramov a nieco cez euro...a za to mam velakrat aj kilo cerstveho ovocia ...

zunicka

taka domaca musi byt najlepsia..tie kupovane su plne kadecoho...ja furt pozeram ci nenajdem nejaku bez cukru,nasla som jednu bio ale 750g flaska stoji 70Sk,co je trosku drahy spas:)

moika

zunicka presne tak...niekedy to sem hodi aj viac krat to iste, inokedy nie a nie ulozit ...dost to tu blbne :(
ja som detsku vyzivu milovala ked som bola mala, aj doma sme ju robievali, jablkovu :) joj to boli casy :)

zunicka

skoda,ze tu nie je taka moznost,ze si clovek moze zmazat svoj vlozeny prispevok...lebo niekedy to tak blbne....:(

zunicka

Detsku vyzivu som zatial mala 2x len tak cez den miesto ovocia...bacha vsak,treba kupit taku co obsahuje co najmenej cukru!
Som rada ze ti dnes enka4 nie je zle,ked si nasla nieco co ti vyhovuje,skus sa toho drzat.Po vazeni podaj hlasenie..povinne!

moika

enka...urcite si nieco zhodila..ved uz mame 16.den, a ked som uz ja schudla, tak ty si musela tiez :) a kde sa nachadzas ked ides v piatok domov?? ja idem v maji..sa uz tesim :) Podla mna by si kludne mohla na tie ranajky si davat ten mix co pises...sice tu mrvku na ranajky teda neviem, lebo to je zeleninka..a ma sa jest iba ovocie...ale som citala ze niektore zeny namiesto ovocia jedia detsku vyzivu...to ma este nenapadlo...Ak nemas knihu, napis mail a poslem ti ju.

enka4

ahojte kočky,zunicka to som nevedela ze sa to takto moze nahradit.ja knihu nemam takze len tak tapem zatial ale si ma straaasne potesila.uz viem cim budem ten kolacik nahradzat. :) ja mam dnes vitaminiky ako moika ale zatial je to uplne v pohode, troska mi v zaludku sa daco deje ale je to celkom fajn zatial.robila som si salatik ovocny a to znasam asi lepsie ako samote kusy ovocia takze to asi takto zavediem a este som si zacala na ranajky miesto dvoch kusov ovocia robit mrkvovo jablkovy salatik taky ako mi kedysi mamina robila ked som bola este malunka a straaasne mi to chuti aj po tolkych rokoch :)))aspon ma neboli hned od rana zaludok.v piatok idem domov tak sa hned postavim na vahu.som zvedava ako som na tom, dufam ze nebudem sklamana aj ked viem ze po par dnoch nemam cakat zazraky...drzim vsetkym palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk