Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

moika

hej...ale ono je to este komplikovanejsie :(...nechcem mu volat, ved mam svoju hrdost...ale tak by som ho chcela pocut a opat super pokecat ...

moika

zunicka..snazim sa to nejako prezit, nic ine mi nezostava, ale stale na neho myslim, je to dost tazke :( mrzi ma vsak, ze som stratila uzasneho priatela :(( najradsej by som vratila cas a nikdy mu nepovedala o svojich citoch...preco som len bola taka sprostaaaa ????

zunicka

sisssinka,no tak to je teda velka udalost, to treba poriadne oslavit,zelam vela zdravia mamke a tebe pevnu volu:)

zunicka

Moika,tak to ma mrzi!!! Tak si sa tesila na volno a nakoniec taketo neprijemnosti...tak to mi je moc luto,fakt:(
To sa ti ani necudujme ze nemas chut jest,ach ta laska:(

sisssinka

ďakujem vám za podporu :)je to fajn,keď vás niekto podrží,bo v mojom okolí nevie nikto,že diétujem,síce priateľ ma už upodozrieva,ale zapieram :),zajtra si dám teda teda vitamíny a už ich dodržím...dnes to je tak,včera sa vrátila mamka z onkológie a dnes samé návštevy a preto tie koláčiky,kým nebola doma,tak som nevypekala takéto dobrotky,aby ma nelákali a pri prvej príležitosti som zhrešila,ale musím pestovať pevnú vôľu..ale hlavne,ze uz je mamka doma...hádam to nebude mať následky na chudnutie

moika

sisssinka..presne ako ti zunicka pise, nerob si z toho tazku hlavu, ja som tiez mala tazky den pri vitaminkach a som ho vecer porusila...a pokracovala som dalej. a aj vaha sla dolu:)

moika

zunicka ..no pekne nizky tlak si mala teda.
A volno moja? Som uplne na dne...moja "laska" so mnou prerusila kontakt, od vcera vecera len rumazgam jak male decko...esteze mam volno, v robote by sa ma zlakli keby ma videli ..preto nemam chut ani nic jest..a moj vitaminkovy den bude totalne bez prehreskov...dufam ze aspon zajtra nieco do seba dostanem..
Pocasie je tu dnes blaznive, je trosku zamracene, obcas vsak vykukne spoza mracika slniecko, chvilku poprsi...ale posledne dni bolo krasne slnecno...som v mestecku Galway

zunicka

sisssinka...nerob si z toho tazku hlavu,pri diete by sa clovek nemal trapit vycitkami,lebo to nepojde dobre dole.Dnes sa mozes tvarit,ze si ma UH den a zajtra si das vitaminky opat:)))

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk