Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

nelllya

Alise

ja som z Liptova :) ale ja niesom tak daleko v diete ako vy,ja som zacala len 25.marca...ciže mna caka este len 1.vodový deň buduci týžden. A dalo sa to zvladnut? Ja mam malu dcerku a neviem ked celý deň jej vyvárať dobroty a krútiť sa kolo nej, či to zvladnem a odolám pokušeniu dačo vložiť do úst :DDD

alise

Ahoj žienky, ja dnes vitaminy a zajta 2. vodný, tak si opet rozrobim vodu so zazvorom a citronom- mnam :) Som zvedavá na váhu, ci mi nieco dole podskocilo... dnes rano som bola plavat, užasné ranné povzbudenie... vecer aerobic a fitko...Inak nie ste niektorá z Liptova? Tak kilá dolu :)

Helus

dievcata,ked vam nechuti ten vyvar,tak ho nepijte.Psychika
a chute su dolezitejsie.mne napriklad chuti,tak si ho davam.Keby sa mohol,tak si ho dam aj k veceri.Prajem pekny den.

siwonka

simonaxx..snad sa dodrzovat tie hodinove intervaly aspon priblizne medzi jedlami...

alise..ja tiez nepijem ten vyvar..nechuti ti mi

alise

A ešte sa chcem opýtať, či stále si dávate ten vývar pri bielkovinovom dni, bo ja nie vždy, dávala som si ho pravidelne asi 40 dni, ale vobec mi to nie je pochuti, hlavne ked zjem bielkoviny, tak mam tak plný zaludok, že este pit vývar, tak mi asi "natahuje zaludok" :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk