Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Tak tak moika,urcite vyskusaj,nie je to ani narocne na suroviny,lebo tych kuracich kuskov tam vela netreba:)
Ja som mala tiez dnes taky zvlastny stav ze som nebola hladna,lebo som bola v inom meste u doktora a som sa nestihla naranajkovat,takze moje prve jedlo bol tento obed o 15.00:)
Ale to ze som neranajkovala a malo pila sa odrazilo na mojom tlaku,ze 105/70:(

Ako travis volno,moika?Ake mate teraz v Irsku pocasie?Ako sa vola to mesto kde byvas a robis?

sisssinka

baby dnes som úplne zlyhala :( mám vitamínky a celkom to šlo asi do 14:00 a potom prišla krstná a priniesla celý plech eskimo rezov a ja som doslova zožrala 3ks...ach jaj...už som sa vytešovala,že 2,5kg dole a teraz sa aspon tyzden na vahu nepostavim..

miška

ahojte kočky!! Pošlete mi niekto na mail tu Vašu zázračnú 90 dňovú diétu??? Normálne Vám prudko závidím každé kilečko, tak idem do toho s Vami!:)
mail: realitka22@azet.sk

moika

zunicka...to znie priam uzasne...ked budem mat bielkoviny, tak isto vyskusam :)
ja mam dnes vitaminky, uplne v pohode to zvladam...vlastne ani nemam chut jest...

zunicka

baby dnes na obed som si robila uzasnu dobrotu,co som vymyslela ked som sa stavila v obchode a rozmyslala co spravit s kuracimi prsiami:
Kuracie prsia som rozkrajala na mensie kusky,okorenila,pokvapkala gril.korenim a ugrilovala na gril.panvici, rozkrojenu celozrnnu bagetu som tiez dala na chvilu na panvicu. Potom som bategku potrela barbecue omackou, dala na to sterelizovanu kapiu a tie ugrilovane kusky…straaaasne dobreeee!

zunicka

hello dolly,presne preto,ze v kolacoch najdes vsetko mozne a preto si myslim,ze to co si jedla nebol prehresok..sak miesto torty a kolacou je v knizke pisana aj pizza a tam tiez byva toho co len chces:)

hello dolly

to by aj mňa zaujímalo, prečo sa v UH deň môžu také veci ako chlebík vo vajíčku, piškóty so smotanou a podobné veci. ale vlastne aj v koláčoch je mlieko, vajíčka...

enka4

zunicka to nebol prehresok?ved vajicko je predsa do bielkovinoveho dna nie? ale si ma potesila velmi.dnes mam ovocie a zatial celkom v pohode.spravila som si salatik tak uvidim ako mi bude vecer.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk