Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

zunicka

Super dolly!do zemiakov daj len zemiakovy skrob-solamyl,spolu so stavou zo zemiakov to vytvori to spojivo:)ochut ako bezne placky.

hello dolly

Ahojte. Tak som to dnes v pohode vydržala, a večer som namiesto prežierania bola na hodinku von - taký polobeh, polochôdza. Kým som sa doplazila na 7 poschodie, myslela som, že odpadnem =)Zajtra si plánujem urobiť zemiakové placky. Dávate do nich aj múku? Alebo ako ich pripravujete?

enka4

ahojte kočky.kubalka dakujem :))
moika ideme rovnako a uz sa celkom tesim na zajtra len dufam ze mi nebude blbo, a zunicka robila som tie celozrna a tiez so sampinonmi, bolo to fantasticke, inak musim sa vam priznat ze dnes som zlyhala, dala som si vecer opekany chlieb vo vajicku....neviete si prestavit ten pozitok, myslela som ze budem plakat od radosti :))) priatel sa len smial na mne ale utesoval ma,vraj si nemam pre to robit tazku hlavu tak si nerobim...drzim vsetkym palceky...

zunicka

Enka4,robila si tie celozrnne?tie aj my zboznujeme so sampionmi.nezabudla si na coko vecer,lebo ja som zabudla:(drzim palce na zajtrajsie vitaminy!

moika

ahojte kocky :)
no dnesny den som prezila bez ujmy na zdravi a konecne mam pred sebou 2 dni volna :) huraa :)
kubalka, tak to ma mrzi so syncekom, nech sa skoro vylieci drobcek. A velka pochvala za kilogramy dolu, -4,5 kg...waw...to si mozes dovolit aj tie prehresky...aj ja chceeeeem :)
zunicka, hrachovu kasu isto vyskusam aj ja :)
enka...ja mam tiez zajtra vitaminky, my ideme narovnako sa mi zda..ja si dam zajtra ovocie iba na ranajky a veceru, na obed si chcem urobit salat, pripadne si uvarim karfiol..aby som mala nieco teple a hlavne, aby ma to zasytilo.
erika...vitaj medzi nami, dietu som ti poslala mailom..drzim palce...ak budes mat nejake otazky, kludne sa na fore spytaj, vzdy sa najde niekto kto ti odpovie.

kubalka

Zunicka, ďakujem za recept:)) Ja že to bude niečo náročnejšie:)) Enka, držím palce na zajtra, nech deň prebehne bez problémov:))

erika.m.47

ahojte som Erika posle mi niekto 90 dnovu dietu s receptami na kazdy den? chcem to skusit len neviem ako zacat. vopred dakujem...moja email adresa: robo24@citromail.hu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk