Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

enka4

ahojte kočky!tak ako sa mate? co dieta?ja mam dnes uhlohydraty tak som si robila palacinky a boli fakt velmi dobre.dokonca aj moj drahy sa oblizoval.na veceru som si kupila dva kolace ale su pekne hnusne a je to moc sladkeho namna.zajtra mam vitaminy tak dufam ze mi nebude tak zle ako naposledy.mam uz nakupene ovocie takze som na zajtra pripravena :)))

zunicka

Hrachová kaša

Hrach(ktorý sme večer namočili do vody) zalejeme primeraným množstvom vody-staci aby bol hrach ponoreny a varíme do mäkka . Osolíme až po uvarení, skôr sa uvarí keď sa varí bez soli. Rozmixujeme ponorným mixérom a pridáme prelisovaný cesnak, môžeme dochutiť majorankou.. V prípade potreby zahustíme solamylom. V mojom prípade som vystihla také množstvo vody, že zahusťovanie alebo riedenie nebolo potrebné. Kašu môžeme pred servírovaním prizdobiť (aj pre chuť) koliskami cibule opreženej na troche oleja.

Ja som nic nezahustovala,bolo to huste az az..niektori to robili aj tak,ze dali k hrachu varit aj zemiaky aby nemuseli zahustovat,ale ako hovorim,bolo to huste az az..ked to stuhlo,bolo to ako beton:)Pri ohrievani som tam teda pridala trosku vody,priatelovi smotanu,je to potom jemnejsie.

kubalka

Áno, u každého má iný priebeh. Ale dôležité je to, že všetky chudneme, nie? Takže sa nemám na čo sťažovať:)) Keď pôjde dole ešte tých 5 kilečiek, tak budem šťastná

kubalka

No jasné, ja si myslím, že ten vodný deň je už len akási čerešnička na torte. A tebe išli dole krásne centimetre, čo ja zatiaľ o sebe povedať nemôžem:(( Ale uvidím po vodnom..

zunicka

No tak ked uz na tebe visia rifle,tak to uz je co povedat,to je super uspech!
Ja stale neviem,zajtra by som teoreticky mohla ale idem k doktorovi do martina,takze to neviem,kde budem zhanat zachody po ceste,ked budem stale vodu pit:)Ale asi ho vypustim,ked uz chcem len par kg dole,myslim,ze sa travenie upravi aj tak..teda dufam:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk