Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 dnova rozlisovacia dieta

kubalka

Zunicka, ďakujem za slová útechy aj za pochvalu:))) Ja som spokojná. Dnes, keď sme išli s malým do nemocnice, tak som si všimla, že tie rifle, čo mi boli predtým také akurát len tak na mne visia. Aspoň niečo pozitívne v tento deň. A ty ako? Dáš sa na ten vodný deň alebo radšej nie?

zunicka

kubalka,no tak to ma strasne moc mrzi...to sa ti ani necudujem ze si plakala:(((
Ja som si ako mala tiez rozbila hlavu,chcela som v noci preskocit z mojej postele do bratovej a spadla som priamo na roh postele. Takze mam jazvu na cele,vtedy mi to nezasivali iba zalepili.
Tvojmu syncekovi drzim palce nech sa mu to rychlo zahoji a hlavne nech ho to neboli...
Mas perfektny vysledok,ze -4,5kg dole je super. Vycitky mat nemusis,ide ti to krasne!

kubalka

Zunicka, ako si to vedela?? Si ma prekukla:)) Ale musím sa priznať, nemám vôbec nejaké výčitky svedomia, hoci ma to včera trošku mrzelo. Však som jedla čo bolo povolené, len trošku väčšie množstvo. Nabudúce si dám radšej niečo diétnejšie, aby bola rovnováha:)) Takže dnes 24.deň a dole 4,5 kg - 160/55,5. Dnes je hrozný deň:(( Môj krásny synček si rozbil na chodníku hlavičku, boli sme aj zašívať:((( Boli aj slzičky, maminkine viac ako jeho:((

zunicka

Ada,mas pravdu,takyto sposob stravovania je fajn.Myslim ze pri tehotenstve by problem byt nemal,ved pocas tejto diety clovek zje tolko zeleniny a ovocia co predtym urcite nezjedol;)teda aspon u mna je to tak. Strava je aj vyvazena,ved obsahuje vlastne vsetko..ale este skus popozerat na internete. Ked uz zena koji,tak to uz neviem,to teraz riesi moja kamoska ale nasla som par prispevkov bab,co pisali,ze ju drzali aj po porode a v pohode....

ada2011

Zunicka, tak ti pekne dakujem za rady, asi to tak budem robit, sem-tam nejaky ten prehresok.Inak mne tento systém stravovania celkom vyhovuje a po pravde, aj ja som sa jeden vecer riadne dojedla, chlap ma nastval, tak som to potrebovala zajesť. S tymi zaluziami a slnieckom je to horsie, lebo cely byt mame orientovany na slnecnu stranu, tak si sadnem na balkon a prinutim sa ucit tam.Este by som sa vas chcela spytat, ci je podla vas tento sposob stravovania vhodny aj pre tehotne? Neviete o tom nieco?Dik

hello_dolly

Ahojte. Dnes som sa teda pomerala, povážila. 77kg, 99/106/109. No katastrofa. Najvyšší čas niečo robiť. Včera som mala prečisťovací deň, jedla som iba jabĺčka. Dnes mám svoj prvý deň 90dňovky a zároveň začínam s pravidelným behom. Tak mi držte palce :)

zunicka

Ada,to si uz schudla paradne,ja tiez uz som tam kde som chcela byt ale este som si to posunula o par kil dole ale tiez neviem co potom,hm uvidime.Tiez si myslim,ze 7kg za 30dni dat dole je pre organizmus celkom nahle a nie moc dobre...teraz ti to islo dobre dole,ale zvykne sa to zastavit tak na tyzden a podobne,takze mozno to u teba nebude 30 dni ale 40:)
Ada tiez by som sa na tvojom mieste netrapila prehreskami,kedze sa bojis ze to schudnes skor ako za 90dni,tak prehresky ti to mozno spomalia a tym tvoj problem vyriesia:)
Drzime palce na statnice,ja som si tym uz presla a teraz by sa mi uz ucit vobec nechceloooo:)Takze si zatiahni zaluzie,nech ta nelaka slniecko a hura do ucenia.

zunicka

Kubalka,tak nejak som tusila,ze to vsetko zjes..ale preco by si aj nie,treba sa odmenit za to,co vsetko kvoli tejto diete "obetujes":))No vidis a este aj 700g dole,tak kolko mas spolu dole..napis kolky den a kolko spolu dole.
Kubalka,tu fazulu urcite vyskusaj,je to lacne:)
Ja co som minule robila tu hrachovu kasu,tak boli z toho 4 porcie,pritom ta cela kasa stala 12Sk,takze 3Sk jedna porcia..celkom sila:)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 dnova rozlisovacia dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk